دوشنبه، ۱۱ دی ۹۶ - ۱۱:۲۴
مکان های مطرح گردشگری رومانتیک و عاشقانه

مکان های مطرح گردشگری رومانتیک و عاشقانه در جای جای این کره خاکی کم نیستند که همه ساله میزبان عاشقان سفر و مهمتر…

مکان های مطرح گردشگری رومانتیک و عاشقانه در جای جای این کره خاکی کم نیستند که همه ساله میزبان عاشقان سفر و مهمتر از همه میزبان زوج های جوانی است که در آستانه یک زندگی مشترک قرار گرفته اند . به عبارتی دیگر یک سفر رومانتیک و عاشقانه ، بهترین هدیه ای و به یادماندنی ترین خاطره ای است که می توانید در ذهن زوج های جوان به یادگار بماند. خصوصا اگر آن ها عاشق سفر و گردش باشند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

این در حالی است که برای سفر به مکان های مطرح گردشگری رومانتیک و عاشقانه در نقاط مختلف دنیا اکثر افراد نیازمند به تحقیق و مشاوره هستند اما ما در میهن پست قصد داریم که تعدادی از مکان های مطرح گردشگری رومانتیک و عاشقانه  دنیا را که خواستگاه عاشقان سفر هستند را برای یک سفر خاطره انگیز و زیبای دو نفره به شما و زوج های جوان معرفی کنیم.

ونیز : ونیز در واقع یکی از مکان های مطرح گردشگری رومانتیک و عاشقانه دنیا است ، منطقه توریستی ونیز در ایتالیا یکی از رمانتیک ‌ترین مقاصد گردشگری اروپا به حساب می آید. این شهر پر از کانال‌ های آب است و قایق‌ های پراکنده در شهر تنها وسیله جابجایی در شهر محسوب می شود. میدان “سان مارکو” این شهر یکی از مشهورترین میدان‌های اروپا می باشد.

مکان های مطرح گردشگری رومانتیک و عاشقانه

 

پاریس : پاریس ، عروس شهرهای دنیا است . در هر گوشه از این شهر همیشه زوج های جوانی می بینید که دست در دست یکدیگر قدم می زنند. در امتداد رود سِن (Seine) در این شهر گردشگران زیادی روزهای ماه عسل شان را می گذرانند. در هر فصلی که به اطراف این رود سفر کنید، غذاهای محلی و فصلی عالی در انتظارتان می باشد. در رستوران های آنجا نیز می توانید از انواع غذاهای محلی و قهوه لذت ببرید.

مکان های مطرح گردشگری رومانتیک و عاشقانه

فواره های مرمرین، چشم اندازهای فوق العاده باغ ها، فضاهای سبز زیبا، مجسمه ها و … سالانه مسافران بسیاری را به وین می کشاند. در ماه های ژانویه و فوریه در این شهر، کنسرت موتزارت برگزار می شود. یعنی همه جوره می توانید از زیبایی های آن لذت ببرید.

وین : وین نیز یکی دیگر از مکان هایی است که می تواند مقصد زوج های جوان برای ماه عسل باشد. این شهر، با پیشینه بسیار غنی و معماری واقعا زیبا و خیره کننده لحظات خاطره انگیری برای گردشگران رقم می زند.

مکان های مطرح گردشگری رومانتیک و عاشقانه

 

چین : درختان پر از شکوفه، کاخ ها، معابد، پیاده روهای سنگفرش شده، بناهای تاریخی و گل و گیاهان زیبایی که در همه شهر گسترده هستند، باعث شده اند تا شهرهای چین به عنوان یکی از رمانتیک ترین مکان های دنیا شناخته شوند. رنگ های متنوع، معابد متعدد، معماری های مذهبی و تاریخی در کنار اقامتگاه های شیک (و برخی به سبک ژاپنی) باعث می شوند افرادی که به دنبال یک مسافرت عاشقانه و آرام هستند، تور چین را انتخاب نمایند.

مکان های مطرح گردشگری رومانتیک و عاشقانه

 

استانبول : استانبول را باید شهر عشق نامید. در تور استانبول می توانید با سنت های ماندگار این شهر آشنا شده و لذت نوشیدن چای در رستوران هزار و یک شب را تجربه نمایید. زیبایی های طبیعت، معماری های تاریخی، خیابان هایی که بافت قدیمی شان را حفظ کرده اند، رستوران های متنوع، انواع غذا، نوشیدنی و پیش غذاهای عالی، این شهر را در ردیف بهترین مقاصد گردشگری زوج های جوان قرار داده اند.

مکان های مطرح گردشگری رومانتیک و عاشقانه

 

ایسل : از دیگر شهرهایی که می توان به آن اشاره کرد جزیره ایسل در یونان است. این جزیره زیبا برای گذراندن دوران ماه عسل برای گردشگران سراسر دنیا جاذبه های فراوانی دارد و البته این جزیره مشهور با سواحلی شنی تمیز، صخره ها و سنگ های سفید، آب های فیروزه ای، چشم اندازهای طبیعی و آثار معماری جالب سالانه زوج های زیادی را به سمت خود می کشانند. بهترین فصل سفر به این شهر، بهار و پاییز است. در تابستان مسافران و گردشگران به این شهر هجوم آورده و بسیار شلوغ می شود.

مکان های مطرح گردشگری رومانتیک و عاشقانه

 

باغ های چارلستون : یکی دیگر از مکان های مطرح گردشگری رومانتیک و عاشقانه دنیا باغ های چارلستون واقع در کشور فرانسه است از بهترین مکان های رمانتیک دنیا محسوب می شود.

مکان های مطرح گردشگری رومانتیک و عاشقانه

با مناظر و چشم اندازهای فوق العاده ای که اینجا وجود دارند، می توان عشق را با همه وجود احساس کرد و البته درختان، آبشار و سرسبزی بندر، این باغ ها را به بهشت های رمانتیکی بدل نموده اند. در رستوران های این منطقه می توانید از انواع غذاهای دریایی و پاستا لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.