جمعه، ۰۹ خرداد ۹۳ - ۰۹:۰۳

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام هراتی مطلق در خطبه های نماز جمعه شهرستان ازنا با اشاره به فرا رسیدن ماه شعبان ،…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام هراتی مطلق در خطبه های نماز جمعه شهرستان ازنا با اشاره به فرا رسیدن ماه شعبان ، این ماه را ماه خودسازی و آماده سازی برای ورود به ماه مبارک رمضان عنوان کرد و بر بهره گیری از برکات این ماه تاکید کرد.

وی با اشاره به دیدار بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با سفرای کشورهای اسلامی و مسئولان نظام، فعالیت گروه های تروریستی در خاورمیانه را از توطئه های استکبار جهانی برشمرد و افزود: فلسفه فعالیت این گروه های مبارزه با شیعه، ایران هراسی و اختلاف افکنی در میان مسلمانان  است.

امام جمعه ازنا با اشاره به فعالیت گروه های تروریستی در سوریه اظهار داشت: هدف تروریستها و دشمنان سوریه قطع ارتباط ایران با حزب الله لبنان و خط مقاومت است.

وی در ادامه با بیان اینکه مکتب امام خمینی (ره) یک مکتب سیاسی پویا است اظهار داشت: امام راحل سیاست و معنویت را با هم در آمیخت و با اخلاص خود مردم را با حکومتی الهی همراه کرد.

حجت الاسلام هراتی مطلق با اشاره به جانشینی شایسته مقام معظم رهبری بیان داشت: امروز ایشان با شجاعت حسینی و درایت علوی در برابر زیاده خواهی های دشمنان ایستاده و رهرو مکتب امام است.

وی در پایان با بیان اینکه مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام راحل با سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان لرستان در مصلای نماز جمعه شهرستان ازنا برگزار خواهد شد افزود: حضور در این مراسم ابراز ارادتی به راه امام خمینی(ره) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *