شنبه، ۱۰ اسفند ۹۸ - ۰۵:۱۰
میامی لند

میامی لند شهربازی جدید شهر فلوریدا است که احتمالا جای والت دیسنی را خواهد گرفت. در ادامه به معرفی این شهربازی طبیعی خواهیم…

میامی لند شهربازی جدید شهر فلوریدا است که احتمالا جای والت دیسنی را خواهد گرفت. در ادامه به معرفی این شهربازی طبیعی خواهیم پرداخت. با میهن پست همراه شوید.

با این که شهربازی دنیای والت دیسنی را شادترین مکان روی کره زمین می‌نامند اما احتمالا به زودی دیگر شهرتش در برابر بزرگترین تم پارک و شهربازی جدید فلوریدا گم شود زیرا این افتخار حالا قرار است نصیب تم پارک اکشن و ماجراجویانه میامی لند فلوریدا برسد.

شهربازی میامی لند فلوریدا بزرگتر از مجموع دنیای والت دیسنی (Walt Disney World) و یونیورسال اورلاندو ریزورت (Universal Orlando Resorts) خواهد بود و برای آنهایی که عاشق طبیعت و تفریحات و سرگرمی‌های ماجراجویانه هشستند بهترین جای دنیاست.

این پارک قبلا توسط کنوانسیون بزرگ میامی و مرجع بازدیدکنندگان (GMCVB) به عنوان شیوه‌ای برای جذب گردشگران و به نمایش گذاشتن منطقه میامی در قالب یک تم پارک بزرگ و هیجان‌انگیز ساخته شد.

حقیقت این است میامی لند در طرح‌های کانسپت و اولیه خیلی شبیه به تم پارک نیست زیرا جذابیت‌های آن در برابر سایر مراکز تفریحی میامی ماننند پارک ملی اوِرگلید (Everglades National Park) و پارک ملی بیسکاین (Biscayne National Park) جای بحث دارد.
کمپین تم پارک میامی لند

تم پارک میامی لند با کمپین Found In Miami شکل گرفت و بازدیدکنندگان را تشویق می‌کرد تا یک ماجراجویی و زیبایی طبیعی را که فقط در محیط میامی می‌توان یافت را تجربه کنند.

این کمپین در ۳ فاز یا مرحله طراحی شده است که مسافران و گردشگران را با ذهنیت اکتشاف چیزهای جدید جذب می‌کند و آنهایی که آرزوی دیدن جنبه طبیعی میامی را در تعطیلات خود دارند شیفته بازدید از آنجا خواهند شد.

به گفته مدیر کنوانسیون بزرگ میامی، در این پارک تمامی تسهیلات و ابزارهای طبیعی لازم برای جذب بازدیدکنندگان جدید وجود دارد تا طول ماندن در این شهر و این شهربازی هم برای مشتریان جدید و هم قدیمی بیشتر شود.

این کمپین با یک تیزر مرموزی آغاز شد که کنجکاوی بینندگان را برمی‌انگیخت و یک تم پارک جدید عجیب را نشان می‌داد؛ تم پارکی که هم علاقه بومی‌ها و هم گردشگران خارجی را به بازدید از خود تحریک می‌کرد.

فاز دوم هم بیشتر تسهیلات و امکانات رفاهی و ماجراجویانه طبیعی در میامی بزرگ‌تر را با تبلیغ پارک‌های ملی و سواحل میامی نشان می‌داد. فاز سوم و نهایی بر پایداری، تولید محتوای جدید و گزینه‌های برنامه‌ریزی سفر و گردشگری تاکید داشت.

پروژه میامی بزرگ‌تر (Greater Miami) تنوع بالایی از افراد، مکان‌ها و همین طور تجربیات هیجان‌انگیز را ارائه می‌دهد. آنهایی که عاشق ماجراجویی و مشتاق سلامت و تناسب اندام هستند از شهر و پارک‌های ملی تا سواحل ۳۵ مایلی میامی لند لذت خواهند برد و می‌توانند ماجراجویی‌های عجیب و غریبی را تجربه کنند.

باهم در میهن پست تصاویر مفهومی از شهربازی میامی لند را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع: miamiandbeaches[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.