یکشنبه، ۲۰ مهر ۹۳ - ۰۹:۲۹

به گزارش خبرنگار مهر، علی شریفی پس از پایان دیدار تیم‌های استقلال قائم شهر و آبادگران قم در لیگ فوتبال باشگاه‌های کشور که…

به گزارش خبرنگار مهر، علی شریفی پس از پایان دیدار تیم‌های استقلال قائم شهر و آبادگران قم در لیگ فوتبال باشگاه‌های کشور که شامگاه یکشنبه در قم برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این بازی استحقاق کسب پیروزی را داشتیم و در حالی از کسب 3 امتیاز دور ماندیم که برنده بازی بودیم و حتی یک ضربه پنالتی را هم به دست آوردیم اما نتوانستیم از موقعیت‌های خوبی که داشتیم استفاده کنیم.

وی گفت: خصوصیت ویژه تیم ما جوانی است بطوری که جوان‌ترین بازیکن ما 18 سال و مسن‌ترین بازیکن ما 23 سال سن دارد و کسب نتایجی که باب میل ما نیست در حقیقیت خسارتی است که آبادگران برای جوانگرایی‌اش می‌دهد و این میانگین سنی پایین، برای این تیم مشکل آفرین شده است.

سرمربی تیم فوتبال آبادگران قم افزود: باید بپذیریم که داشتن تیمی که جوان و کم تجربه اما امیدوار به آینده است، با چالش‌هایی همراه است که یکی از آن‌ها، نتیجه نگرفتن در بازی‌های هفته‌های آغازین لیگ است.

شریفی بیان کرد: آنچه برای ما اهمیت دارد عملکرد فردی بازیکنان و رشد فنی آن‌ها از بازی اول تیم تاکنون است و همین که که بازیکنان جوان ما بازی به بازی رشد می‌کنند خوشحال کننده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه بازیکنان قدرتی جذب تیم نکردیم و رو به بازیکنان سرعتی در این فصل آورده‌ایم، افت بدنی تیم در نیمه دوم طبیعی است و دوندگی بازیکنان ما سبب می‌شود خستگی تیم در نیمه دوم مشهود باشد.

سرمربی تیم فوتبال آبادگران قم خاطرنشان کرد: پخش زنده دیدارهای لیگ سبب می‌شود انگیزه بازیکنان به شکل چشمگیری افزایش یابد و یکی از دلایلی که بازیکنان آبادگران امروز بازی به مراتب بهتری نسبت به قبل را به نمایش گذاشتند پخش زنده بازی و افزایش سطح انگیزشی تیم بود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.