پنجشنبه، ۱۲ دی ۹۸ - ۰۵:۲۵
میتسوبیشی اوت لندر

میتسوبیشی اوت لندر جدید در حالی قرار است در سال 2020 به بازار عرضه شود که هنوز هم به مرور زمان جزئیات جدیدتری…

میتسوبیشی اوت لندر جدید در حالی قرار است در سال 2020 به بازار عرضه شود که هنوز هم به مرور زمان جزئیات جدیدتری از این خودرو منتشر می شود. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

میتسوبیشی اوت لندر دارای چندین مدل است. اما رئیس میتسوبیشی اروپا در مصاحبه با اتوموتیو نیوز تائید کرده این کراس اوور تازه‌نفس در نیمه دوم سال 2020 معرفی خواهد شد. برنارد لویر اشاره‌ای به جزئیات زیاد نداشته اما گفته که نسل بعدی اوت لندر از پلتفرم اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی استفاده خواهد کرد.

اگرچه مدیر میتسوبیشی اروپا در انتشار جزئیات خساست به خرج داده اما خبرهای پیشین نشان می‌دهند که اوت لندر 2021 از همان پلتفرم نیسان روگ استفاده خواهد کرد.

 این موضوع منطقی به نظر می‌رسد زیرا این دو خودرو ابعادی نسبتاً مشابه داشته هرچند روگ کمی قدبلندتر و پهن‌تر است. کراس اوور نیسان همچنین فاصله بین محوری 2705 میلی‌متری دارد که 35.5 میلی‌متر بیشتر از اوت لندر است.

هنوز پیشرانه‌های اوت لندر جدید تائید نشده اما مدیر این برند می‌گوید انتظار نسخه پلاگین هیبریدی دیگری را باید داشته باشیم. این مدل ویژه احتمالاً نسخه‌ای به‌روز از قوای محرکه فعلی را خواهد داشت؛ اما سایر پیشرانه‌ها احتمالاً از نیسان گرفته خواهند شد.

لویر جدای از اوت لندر درباره یک شاسی‌بلند کوچک‌تر دیگر نیز سخن گفته و به احتمال معرفی آن در همان زمان اشاره داشته است.

 اطلاعاتی از این خودرو در دست نیست اما اوت لندر اسپورت شاید نام این خودرو باشد زیرا نسل فعلی اوت لندر اسپورت نزدیک به 10 سال سن دارد.

صرف‌نظر از پلتفرمی که در اوت لندر جدید بکار خواهد رفت تصاویر جاسوسی این خودرو نشان دهنده وفاداری اوت لندر به کانسپت انگلبرگ تورر هستند.

به همین خاطر جلوپنجره سپر دینامیک، سقف نسبتاً تخت و خطوط بدنه گیرا در این خودرو دیده می‌شود.

این موضوع تائید نشده اما مقامات میتسوبیشی قبلاً گفته‌اند نسل بعدی اوت لندر اسپورت کوچک‌تر از مدل فعلی خواهد بود تا فاصله خود با اکلیپس کراس را حفظ کند.

 گفته می‌شود این خودرو همان ابعاد نیسان کیکس را خواهد داشت و از پلتفرم همین شاسی‌بلند نیسان استفاده خواهد کرد.

باهم در میهن پست تصاویری از میتسوبیشی اوت لندر را تماشا می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *