جمعه، ۰۹ خرداد ۹۳ - ۰۸:۳۷

به گزارش میهن پست -خبر گروگانگیری ۵ سرباز ایرانی توسط گروهک تروریستی«جیش العدل» را همه خبرگزاری ها در چند ماه گذشته به خوبی…

به گزارش میهن پست -خبر گروگانگیری ۵ سرباز ایرانی توسط گروهک تروریستی«جیش العدل» را همه خبرگزاری ها در چند ماه گذشته به خوبی پوشش دادند.موضوعی غیر اخلاقی و غیر انسانی که همواره مورد انتقاد جوامع جهانی نیز قرار گرفت و به دنبال تلاش برای آزادی این ۵ سرباز  در نهایت ۴ سرباز آزاد و از  گروهبان جمشید دانایی فرد که خبر شهادت وی بارها در رسانه های وابسته به غرب و تروریست ها منتشر شد است  اطلاعی مبنی بر شهادت ، اسارت و پناهندگی وی در دسترس نیست.

در این خصوص معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان به ایسنا گفت:‌ از پناهنده شدن جمشید دانایی‌فر به آمریکا اطلاعی نداریم.
علی‌اصغر میرشکاری در گفت‌وگو با ایسنا،درباره برخی اخبار مبنی بر پناهنده شدن جمشید دانایی فر(یکی از مرزبانان گروگان گرفته شده توسط جیش العدل) اظهار کرد: سایت‌هایی که این‌گونه اخبار را منتشر می‌کنند به دنبال منافع خاص خود هستند.

وی با بیان این‌که «ما از این موضوع اطلاعی نداریم» گفت:‌ بعید به نظر می‌رسد که چنین اتفاقی رخ داده باشد.

وی تاکید کرد: ما پیش از این در مورد وضعیت دانایی‌فر صحبت کرده‌ایم. سایت‌هایی که این خبرها را منتشر می‌کنند به دنبال منفعت‌های خاص خود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.