جمعه، ۱۷ مرداد ۹۳ - ۱۱:۰۸

امام جمعه خرم‎آباد با اشاره به جنگ ۳۰ روزه غزه و پیروزی مقاومت گفت: این پیروزی، پیروزی کودکان فلسطین بر رژیم تا دندان…

امام جمعه خرم‎آباد با اشاره به جنگ ۳۰ روزه غزه و پیروزی مقاومت گفت: این پیروزی، پیروزی کودکان فلسطین بر رژیم تا دندان مسلح اسرائیل است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه لرستان، حجت‌الاسلام و المسلمین سیداحمد میرعمادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته خرم‎آباد با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت شهید صارمی اظهار کرد: این شهید به دلیل تعهد و فداکاری اسوه و الگو برای تمامی خبرنگاران است.

وی شهید صارمی را افتخاری برای استان لرستان دانست و تصریح کرد: در حقیقت ۱۷مرداد فرصت مناسبی برای تجلیل از فداکاری شهید صارمی و سایر خبرنگاران از جمله خبرنگاران دفاع مقدس است.

نماینده ولی فقیه اظهار کرد: ۱۷ مرداد فرصت مناسب یادآوری رسالت خطیر خبرنگاری است، اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف و انتقال فرهنگ اصیل اسلامی از رسالت‎های مهم خبرنگاران است.

وی ادامه داد: با توجه به ارتباط خبرنگاران با افکار عمومی جامعه، اصحاب رسانه باید موضوعات و مسائل روز استان را رصد و پیگیری کنند.

میرعمادی اضافه کرد: امروز باید مساله بیکاری در راس فعالیت‌های خبری قرار گیرد و خبرنگاران باید به دور از هرگونه تملق و انتشار آمار دروغین، نسبت به رونق استان و جذب سرمایه‌گذار تلاش کنند.

خطیب جمعه خرم‎آباد نقد منصفانه را از دیگر وظایف خبرنگاران عنوان و تاکید کرد: خبرنگار باید با پرهیزاز بزرگ نمایی و یا کوچک نمایی، به گونه‌ای رفتار کند که مدیر به راحتی آمار دروغین و گزارش‌های بی‌اساس را به وی ارائه نکند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به شکست اسرائیل در خلع سلاح کردن مقاومت افزود: اثبات قدرت مقاومت، وحدت شیعه و سنی و انزجار افکار عمومی جهان به ویژه مسلمانان از رژیم صهیونیستی از دستاوردهای این جنگ ۳۰ روزه است.

امام جمعه خرم‎آباد همچنین با اشاره به اقدام ارزشمند وزارت اطلاعات در خصوص تعطیلی برخی شبکه‌های ماهواره‌ای گفت: متاسفانه عده‌ای بنام اسلام و مکتب تشیع، با حمایت شبکه‌های جاسوسی بیگانگان و در راستای اهداف آمریکا، به اسلام ضربه زدند.

میرعمادی همچنین با اشاره به سالروز رحلت آیت‌الله بروجردی، گفت: تربیت هزاران عالم، تقریب بین مذاهب، تاسیس حوزه‌های علمیه، مسجد اعظم قم و ده‌ها مسجد و کتابخانه از اقدامات این مرجع بزرگ عالم تشیع است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.