سه شنبه، ۰۶ خرداد ۹۹ - ۱۱:۲۷
مینی ون لکسوس

مینی ون لکسوس از جملبه خودروهایی است که با ورودش به بازار سر و صدای زیادی به پا خواهد کرد. این بار تصاویر…

مینی ون لکسوس از جملبه خودروهایی است که با ورودش به بازار سر و صدای زیادی به پا خواهد کرد. این بار تصاویر مفهومی از این خودرو منتشر شده که برای تماشا آنها باید در ادامه با ما همراه شوید.

سال گذشته لکسوس اولین خودروی مینی‌ون خود را با نام LM معرفی و رسماً وارد بازار MPV ها شد. این مینی‌ون بزرگ بر پایه تویوتا آلفارد ساخته شده و تنها در بعضی از بازارهای خاص عرضه می‌شود.

فضای داخلی بزرگ و لوکس می‌تواند مورد توجه مشتریانی واقع شود که نیاز به حمل افراد بیشتری دارند. اما اگر لکسس LM مورد نظر شما نیست شاید روزی بتوانید تویوتا سی‌ینا را با آرم لکسوس خریداری کنید. نسل جدید سی‌ینا خودرویی عالی به نظر می‌رسد و زمانی که جلوپنجره دوکی شکل و چراغ‌های منحصر به فرد لکسوس روی آن قرار می‌گیرد، باز هم بهتر می‌شود. چرخ‌های 20 اینچی برای ظاهر اسپرتی‌تر و سپرهای تهاجمی متناسب با این خودرو و همچنین زبان طراحی لکسوس هستند.

در مقایسه با LM، لکسس مطالعاتی EM پیشنهاد زیباتری برای افرادی که مینی‌ونی لوکس را می‌خواهند محسوب می‌شود. چه برای خانواده‌ها یا برای مدیران شرکت‌ها فرقی نمی‌کند که سراغ این مینی‌ون لوکس و جذاب بیایند. اما نکته بد ماجرا اینجاست که این تنها یک طرح تمرینی طراحی است و تاکنون تصمیمی از سوی تویوتا و لکسوس برای خلق چنین خودرویی گرفته نشده است.

تویوتا سی‌ینا جدید از نوع هیبریدی بوده و به‌تنهایی هم خودرویی لوکس و جذاب است و می‌توانیم امیدوار باشیم که لکسوس هم این رندر یا حتی بهتر از آن را به‌زودی محقق نماید.

باهم در میهن پست تصاویری از مینی ون لکسوس را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع: carbuzz[/highlight]

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *