چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۳

تيم ملي فوتبال آرژانتين در ديدار برابر سوئيس به سختي توانست با گل دقايق پاياني آنخل دي ماريا بازي را به سود خود…

تيم ملي فوتبال آرژانتين در ديدار برابر سوئيس به سختي توانست با گل دقايق پاياني آنخل دي ماريا بازي را به سود خود به پايان رساند تا در يک چهارم نهايي به مصاف بلژيک برود.

روخو يار ثابت و تاثير گذار آرژانتين در ديدار برابر سوئيس کارت زرد دريافت کرد تا بازي حساس برابر بلژيک را از دست دهد. او از اين که نمي‌تواند در ديدار برابر بلژيک حاضر شود ناراحت است اما اطمينان دارد که هم تيمي‌هايش مي توانند جاي خالي او را پر کنند.

روخو پس از پيروزي برابر سوئيس گفت: بسيار ناراحت کننده است که از سکوها شاهد بازي تيمم باشم. اين واقعا من را به درد مي آورد. اما ما 23 بازيکن هستيم و هر کدام از ما مي‌تواند در زمين بدرخشد. من به هم تيمي‌هايم اطمينان دارم.

اين بازيکن جوان در ديدار نخست تيمش برابر بوسني و هرزگوين يک کارت زرد دريافت کرد و با توجه به اين که در ديدار برابر سوئيس هم کارت گرفت ديگر نمي تواند در يک چهارم نهايي حضور يابد. او درباره ديدار حساس برابر بلژيک گفت: ديدار سختي پيش رو خواهيم داشت، اما الان از اين پيروزي خود لذت مي‌بريم و بعدا به ديدار برابر بلژيک خواهيم انديشيد.

روخو که در اسپورتينگ ليسبون بازي مي‌کند در پايان سخنان خود گفت: آرژانتين بازي خوبي را برابر سوئيس به نمايش گذاشت. خوشبختانه در نهايت توانستيم پيروز شويم و به جمع هشت تيم برتر صعود کنيم. آرژانتين شايسته پيروزي در اين ديدار بود و تلاش مي کنيم تا در مرحله بعد هم خوب ظاهر شويم و به جمع چهار تيم راه يابيم. دي ماريا به خوبي قدر پاس زيباي مسي را دانست و يک گل ارزشمند و حياتي را براي ما به ثمر رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.