چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۲۵

به گزارش میهن پست -سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا، تلویحا اعلام کرد که قصد دارد خارج از…

به گزارش میهن پست -سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا، تلویحا اعلام کرد که قصد دارد خارج از فرآیند انتخاب تیم ملی عمل کند، در غیر این صورت شاید تیم ملی را رها کند.

به نقل از ایسنا، پس از این که محمد بنا به همراه تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات آسیایی سوم شد، در بازگشت از قزاقستان پاسخگوی خبرنگاران بود. بنا در بخشی از مصاحبه اش گفت: ” همه کسانی که کارشناس کشتی هستند می دانند که هرکس غیر از ما بود با این تیم یک مدال برنز هم در آسیا نمی گرفت. هنوز شرایط من برای ادامه کار مشخص نیست. باید امروز و فردا با مسئولان فدراسیون صحبت کنم تا تکلیف من مشخص شود.”

4

بنا همچنین گفت: ” اگر قرار باشد تا من برای جام جهانی باشم باید ترکیب را کاملا خودم انتخاب کنم و کسی در کارم دخالت نکند. اگر این چنین نباشد کس دیگری سرمربی شود! البته وضعیت من برای بعد از جام جهانی هم مشخص نیست. اکنون شرایط برای من ایده آل نیست و من قهر قهرو هستم!”

محمد بنا در حالی این موضوعات را اعلام می کند و تلویحا می گوید حاضر نیست طبق فرآیند انتخاب تیمهای ملی، برای انتخاب ملی پوشان جهانی و بازیهای آسیایی مسابقه انتخابی برگزار کند، که در ابتدای بازگشتش به تیم ملی مسابقات انتخابی را پذیرفته بود.

بنا در تاریخ 10 اسفند در گفت و گو با رادیو ورزش در حالی که علاقه مندان کشتی به آن برنامه گوش می دادند در پاسخ به این سوال که آیا با برگزاری مسابقات انتخابی مشکلی دارید؟ گفت: “من مشکلی با این موضوع ندارم. فدراسیون یک فرایندی را تعریف کرده که طبق آن مسابقات مرحله اول 15 اسفند و مسابقات مرحله نهایی تیم ملی در خرداد ماه برگزار می‌شود و من مشکلی با آن ندارم و تابع تصمیم فدراسیون هستم.”

اما حالا پس از چند ماه، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در آستانه جام جهانی تهران می گوید : “باید ترکیب را کاملا خودم انتخاب کنم و کسی در کارم دخالت نکند. اگر این چنین نباشد کس دیگری سرمربی شود.”

بنا از حالا به طور غیر مستقیم می گوید برای مسابقات جهانی ازبکستان قصد دارد بدون مسابقه انتخابی تیمش را انتصاب کند. او همچنین گفت: ” البته وضعیت من برای بعد از جام جهانی هم مشخص نیست. اکنون شرایط برای من ایده آل نیست و من قهر قهرو هستم.”

با این شرایط باید دید آیا سرمربی تیم ملی فرنگی به قول و قرارهای ابتدایی پایبند خواهد بود و اظهارات اخیرش از سر احساسات و به خاطر سومی در آسیا بوده است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *