جمعه، ۲۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۶

به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال جدیت مسئولان باشگاه تراکتورسازی در مذاکره با بازیکنان خارجی، این بار یک بازیکن عراقی در تیررس کادرفنی…

به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال جدیت مسئولان باشگاه تراکتورسازی در مذاکره با بازیکنان خارجی، این بار یک بازیکن عراقی در تیررس کادرفنی این تیم قرار گرفته است.

این بازیکن که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال عراق را در کارنامه دارد، یکی از گزینه هایی است که کادرفنی تیم تراکتورسازی علاقه زیادی به جذب وی دارد.

اما در شرایطی که مهلت نقل و انتقالات پیش فصل چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور تا روز دوشنبه آینده تمدید شده است، مسئولان تیم فوتبال تراکتورسازی دست به کار شده و بار دیگر باب مذاکره با کریم انصاری فرد را باز کردند.

انصاری فرد که اعلام کرده هنوز با تیمی به توافق نرسیده است، به نظر می رسد که بار دیگر در تبریز توپ خواهد زد و در لیگ چهاردهم نیز پیراهن تراکتورسازی را به تن خواهد داشت.

به گفته یکی از مسئولان باشگاه تراکتورسازی، مذاکره با این مهاجم ملی پوش اردبیلی جدی تر از قبل در حال پیگیری است و احتمال دارد تا قبل از اتمام مهلت نقل و انتقالات، انصاری فرد قرارداد خود با باشگاه تبریزی را تمدید کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.