پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۸

کيلور ناواس که اکنون در ترکيب باشگاه لوانته به ميدان مي‌رود مورد توجه سران اتلتيکو مادريد قرار گرفته است. ناواس که به همراه…

کيلور ناواس که اکنون در ترکيب باشگاه لوانته به ميدان مي‌رود مورد توجه سران اتلتيکو مادريد قرار گرفته است.

ناواس که به همراه کاستاريکا به مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني رسيده است، نمايش بسيار خوبي در اين تيم داشته که اين موضوع موجب شده وي مورد توجه چند باشگاه بزرگ در اروپا قرار بگيرد.

عملکرد عالي او مقابل يونان و مهار پنالتي بازيکن اين تيم موجب شد تا کاستاريکا براي نخستين بار راهي يک چهارم نهايي جام جهاني شود.

کيکه کاتالان که رياست باشگاه لوانته را در اختيار دارد به سران اتلتيکو اعلام کرده دروازه‌بان تيمش به مبلغ کم فروخته نمي‌شود. حداقل مبلغ در نظر گرفته شده براي انتقال اين بازيکن 6 ميليون يورو در نظر گرفته شده اما مبلغ اصلي که در بند قرارداد وي ذکر شده 10 ميليون است.

باشگاه اتلتيکو مادريد که دو فصل گذشته را با تيباوت کورتوا، دروازه‌بان بلژيکي خود که از چلسي قرض گرفته بود گذراند، اکنون ممکن است دروازه‌اش خالي بماند زيرا چلسي قصد دارد کورتوا را به تيم خود برگرداند. از اين رو سران اتلتيکو به دنبال يافتن جانشيني براي او هستند. به نظر مي‌رسد کيلور ناواس مي‌تواند جاي خالي اين بازيکن را با بيش از 6 ميليون يورو پر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.