جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۱۱:۲۴

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم صفری عصر جمعه در حاشیه بازدید از مرکز خدمات آنالیز روغن سازمان اتوبوس شهری اردبیل به عنوان اولین…

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم صفری عصر جمعه در حاشیه بازدید از مرکز خدمات آنالیز روغن سازمان اتوبوس شهری اردبیل به عنوان اولین فعال در استان به خبرنگار مهر اضافه کرد: دو شهرستان، دو شهر و هفت نقطه روستایی مناطقی هستند که اتوبوسرانی اردبیل به آنها سرویس دهی می کند.

به گفته وی هم اکنون ناوگان اتوبوسرانی اردبیل در مسیر شهرستان ها، شهرها و روستاهای نمین، نیر، آبی بیگلو، هیر، حور، شام اسبی، حکیم قشلاقی، قاسم قشلاقی، نوران، اردی و سوما فعال است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل با بیان اینکه شهرستان های نمین و نیر و شهر آبی بیگلو بیشترین مسافت را در بین این مناطق دارند تصریح کرد: شهروندان این شهرها با بیش از 30 کیلومتر از خدمات ارائه شده توسط اتوبوسرانی اردبیل بهره مند هستند.

به گفته وی علاوه بر این، مسیر خطوط ذکر شده نیز چه به لحاظ وجود روستاهای کوچک و نیز ایستگاه های متعدد از خدمات این ناوگان استفاده می کنند.

صفری ارائه خدمات به شهرک های جدید الاحداث اردبیل را از دیگر اقدامات این سازمان برشمرد و با اشاره به توسعه قابل توجه شهرک های اقماری متذکر شد: با وجود اینکه بسیاری از این شهرک ها هنوز تکمیل نشده است، اما این سازمان به منظور آسایش شهروندان و در صورت نیاز و استقبال عمومی خطوط لازم را اضافه می کند.

وی همچنین با اشاره به راه اندازی اولین مرکز آنالیز روغن خودروهای سنگین توسط سازمان اتوبوسرانی اردبیل عنوان کرد: برای ایجاد این مرکز 500 میلیون ریال هزینه شده و آماده ارائه خدمات به سایر خودروهای سنگین است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل با بیان اینکه پیش از این خودروهای سنگین این استان باید برای آنالیز روغن به استان های دیگر می رفتند، یادآور شد: در این مرکز و با آنالیز روغن توسط دستگاه های مجهز مشکلات فنی خودروهای سنگین مشخص می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.