پنجشنبه، ۰۹ مرداد ۹۳ - ۰۵:۲۹

به گزارش ایرنا، سرهنگ محمد جعفر تولایی پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدرفارس مطلع شدند یک باند بزرگ قاچاق…

به گزارش ایرنا، سرهنگ محمد جعفر تولایی پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدرفارس مطلع شدند یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر به صورت گسترده اقدام به تهیه محموله های سنگین مواد مخدر از استانهای شرقی کشور و انتقال و توزیع آن در سطح این استان می نمایند.

وی گفت: ماموران پس از انجام تحقیقات و بکارگیری شگردهای خاص پلیسی، اعضا باند و مسیر حرکت آنان را شناسایی و بلافاصله به محور ˈشیراز- فساˈ حرکت کردند.

این مقام مسوول ادامه داد: ماموران با انجام گشت های محسوس و نامحسوس و همچنین ایجاد ایست و بازرسی مقطعی در محور مورد نظر، در نهایت سه دستگاه خودرو سمند، پژو پارس و پژو 405 را در این رابطه توقیف کردند.

سرهنگ تولایی اضافه کرد: ماموران در بازرسی از خودرو پژو 405 مقدار 199 کیلو و 100 گرم تریاک که به صورت ماهرانه ای در خودرو جاسازی شده بود، کشف کردند.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس با بیان اینکه در این خصوص شش نفر متهم دستگیر و جهت ادامه تحقیقات به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان انتقال داده شدند خاطرنشان کرد: برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ به صورت ویژه در دستور کار پلیس فارس قرار دارد .ک/2

7374/ 667

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.