چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۷:۲۵

حجت الاسلام سید محمد حسن ابوترابی فرد روز سه شنبه در دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان اهر با اشاره به…

حجت الاسلام سید محمد حسن ابوترابی فرد روز سه شنبه در دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان اهر با اشاره به استعدادها و قابلیت های متنوع موجود در ارسباران افزود: سرمایه گذاری در این منطقه باعث رشد و توسعه و امید آفرین شده و آذربایجان و ارسباران و اهر را در عرصه اقتصاد مقاومتی پیشرو خواهد کرد.

وی با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این همایش با اشاره به شایستگی ها و ظرفیت های استثنایی آذربایجان و منطقه ارسباران گفت: این بخش از ایران عزیز در عرصه خلق اقتصاد مقاومتی می تواند چون نگین و ستاره ای درخشان در آسمان ایران اسلامی بدرخشد.

حجت الاسلام ابوترابی فرد مردم آذربایجان را دارای سه ویژگی عمده و مهم خواند و افزود: مردم آذربایجان دارای هویت و شخصیت دینی و حسینی و صلابت و شجاعت آذری هستند.

وی تاکید کرد: مردم آذربایجان همواره شخصیت برجسته ای از خود در تاریخ کشور به نمایش گذاشته اند و رمز اقتدار ملی در حفظ تمامیت ارضی کشور بوده اند.

دومین همایش سرمایه گذاری اهر با همکاری استانداری آذربایجان شرقی، ستاد جذب سرمایه گذاری استان، دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، سازمان جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دانشگاه آزاد اسلامی اهر آغاز شده است.

7225/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.