پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۹

حسین گروسی در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ضمن اشاره به نقش برجسته و حائز اهمیت دهداری‌ها در ارائه خدمات در مناطق…

حسین گروسی در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ضمن اشاره به نقش برجسته و حائز اهمیت دهداری‌ها در ارائه خدمات در مناطق تحت پوشش و نظارتی خود اظهار داشت: نهاد مذکور یکی از مجموعه‌های کاربردی و سازنده در عرصه مدیریتی محسوب می‌شود که با وجود تعداد نیروی انسانی محدود، ‌خدمات بسیاری را ارائه می‌نماید.  
 
وی در ادامه افزود: بخشی از نارسایی‌ها و کمبود سرانه‌های شهری در برخی مناطق شهرستان‌های غرب استان تهران نیز ناشی از خلا و نبود دهداری‌ها در گذشته و در مناطق مورد اشاره است زیرا از ابتدا، آن طور که باید خدمات مطلوب و مورد نیاز در این مناطق لحاظ نشده است و بدون ایجاد زیر ساخت‌های لازم، به مرور زمان، مناطقی همچون مارلیک، سرآسیاب و…. رشد پیدا نموده‌اند.  
 
این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: بخش صفادشت شهرستان ملارد، نمونه بارزی از نقش و جایگاه دهداری‌ها به شمار می‌رود که در بسیاری از سرانه‌های عمرانی و شهری از حد استاندارد نیز فراتر رفته است که این امر ناشی از وجود و فعال بودن دهداری در سال‌های گذشته این منطقه است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.