شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۳۰

  مهدي محمدنبي در حاشيه تمرين امروز (جمعه) تيم ملي فوتبال ايران در مورد اردوي اتريش ملي‌پوشان گفت: اردوي اتريش مي‌تواند زمينه خوبي…

  مهدي محمدنبي در حاشيه تمرين امروز (جمعه) تيم ملي فوتبال ايران در مورد اردوي اتريش ملي‌پوشان گفت: اردوي اتريش مي‌تواند زمينه خوبي براي اردوي برزيل باشد و مي‌توانيم از اين اردو کمال استفاده را ببريم.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا حريفان تدارکاتي تيم ملي در اتريش با بازيکنان اصلي به ميدان مي‌روند، اظهار داشت: بلاروس، ترينيداد و توباگو، مونته‌گرو و آنگولا که در اردوهاي اتريش و برزيل با ما بازي مي‌کنند توافقي با فدراسيون فوتبال داشته‌اند که براساس آن در اين ديدارها با بازيکنان اصلي به ميدان خواهند آمد.

به گزارش تسنيم، دبيرکل فدراسيون فوتبال در خصوص اينکه آيا حمايت رسانه‌ها و مردم از تيم ملي خوب بوده يا خير خاطرنشان کرد: چند وقت پيش خدمت آقاي ضرغامي بوديم و ايشان تأکيد داشتند که از تيم ملي حمايت شود. رسانه‌ها هم در اين مدت به خوبي از تيم ملي حمايت کردند اما فقط ما بايد اين حمايت‌ها را ساماندهي کنيم تا مشکلي ايجاد نشود و خداي ناکرده انتقاد تبديل به سوءتفاهم نشود.

نبي درباره اينکه آيا هنوز علي کريمي و مهدي رحمتي شانسي براي حضور در جام‌جهاني دارند، تأکيد کرد: مشخصاً کي‌روش در مورد مسائل فني تصميم‌گيري مي‌کند و من و کفاشيان هم در اين بخش اختيار کامل را به کي‌روش داده‌ايم ولي من خودم احساس مي‌کنم کي‌روش در جام‌ ملت‌هاي آسيا روي اين بازيکنان نظر داشته باشد. قطعاً او و کادر فني‌اش تصميم مي‌گيرند که چطور از تمامي ظرفيت‌هاي فوتبال ما استفاده شود.

وي در مورد انتقادهايي که به کيفيت لباس‌هاي تيم ملي مي‌شود، عنوان کرد: با کي‌روش و کفاشيان جلسه‌اي را در خصوص کيفيت لباس‌هاي تيم ملي برگزار کرديم و در اين جلسه نامه‌اي را براي آل‌اشپورت ارسال کرديم تا هم کيفيت لباس‌ها بالا برود و هم در مورد تعدادش کمي بيشتر شود با توجه به آخرين مکاتبه‌اي که با آل‌اشپورت داشتيم انشاءالله لباس‌هايي که در اتريش به بازيکنان تحويل داده مي‌شود همه از کيفيت آلمان است.

دبيرکل فدراسيون فوتبال ادامه داد: برخي از بازيکنان گفته‌اند که لباس‌ها آب رفته است که البته من فکر نمي‌کنم اينطور باشد بلکه به نظرم بچه‌ها رشد کردند!

نبي در پاسخ به اين سوال که جواد نکونام چه زماني به اردوي تيم ملي ملحق مي‌شود، گفت: يک بازي ديگر از تيم جواد نکونام در AFC کاپ باقيمانده است. من دو شب پيش با جواد نکونام صحبت کردم. بعد از قهرماني اين تيم در اميرکاپ کويت احتمال دارد با مساعدت مسئولان اين باشگاه نکونام به اردو اضافه شود. همچنين در مورد ديگر لژيونرها هم هماهنگي‌ها صورت گرفته است.

وي در مورد اينکه آيا کارلوس کي‌روش با ديرتر اضافه شدن مسعود شجاعي به اردوي تيم ملي موافقت کرده است، اظهار داشت: ما اين مسئله را به کي‌روش منعکس کرديم و منتظر هستيم تا نظرش را اعلام کند.

دبيرکل فدراسيون فوتبال در پايان اعلام کرد: همراه ملي‌پوشان به اردوي اتريش مي‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.