یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۶

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الیوم السابع، “بنیامین نتانیاهو” نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اشاره به حملات اخیر گروههای مقاومت از…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الیوم السابع، “بنیامین نتانیاهو” نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اشاره به حملات اخیر گروههای مقاومت از نوار غزه به چند شهرک صهیونیستی گفت که ارتش اسرائیل توانسته است با هدف قرار دادن تعداد زیادی از پایگاههای فلسطینی به حمله اخیر پاسخ دهد.

وی همچنین تهدید کرد: ما آماده هستیم در صورت لزوم عملیاتهای نظامی خود را علیه حماس گسترش دهیم.

نتانیاهو در ادامه برای بار چندم خشم خود را از تشکیل دولت وحدت ملی میان فتح و حماس آشکار کرد و گفت تشکیلات خودگردان فلسطین پس از تشکیل دولت وحدت ملی با حماس مسئولیت حملات اخیر را برعهده دارد.

منابع فلسطینی از حملات موشکی گروههای مقاومت به برخی شهرکهای صهیونیست نشین طی شب گذشته و بامداد امروز خبر دادند که باعث برقراری حالت آماده باش در نقاط مرزی فلسطین اشغالی با نوار غزه و بروز واکنشهای متعدد از سوی مقامات رژیم صهیونیستی شد.

این در حالی است که گردانهای “الناصر صلاح الدین” شاخه نظامی کمیته‌های مقاومت مردمی در فلسطین، با انتشار بیانیه ای مسئولیت حمله موشکی به شهرک صهیونیستی “سدیروت” و مجتمع “اشکول” را بر عهده گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *