چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۲

دستور نخست وزیر رژیم صهیونیستی به نظامیان این کشور برای آمادگی حمله زمینی به غزه، حمله جنگنده های رژیم اسرائیل به فلسطینی هایی…

دستور نخست وزیر رژیم صهیونیستی به نظامیان این کشور برای آمادگی حمله زمینی به غزه، حمله جنگنده های رژیم اسرائیل به فلسطینی هایی که بر بالای منزل کوارع جمع شده بودند و شهید و زخمی شدن 81 فلسطینی در حملات امروز از مهمترین اخبار تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه است.

به گزارش مهر به نقل از پایگاه العهد، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به ارتش این رژیم دستور داد که آماده حمله زمینی به غزه شوند.

منابع آگاه از تلاش نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای کسب حمایت های لازم مسئولان برخی کشورها برای حمله به غزه خبر داد.

این در حالی است که منابع فلسطینی اعلام کردند: جنگنده های رژیم صهیونیستی گروهی از فلسطینی ها که بر بالای منزل عوده کوارع برای ممانعت از هدف قرار دادن آن جمع شده بودند را هدف قرار دادند و هفت نفر را شهید و 25 نفر دیگر را زخمی کردند. با این کشتار صهیونیستها شمار شهدای حملات امروز صهیونیستها به غزه به یازده نفر افزایش یافت. همچنین از صبح امروز تعداد زخمی شدگان به 70 نفر رسیده است.

جنگنده های اسرائیل رشاد یاسین عضو گردان های عزالدین قسام شاخه نظامی حماس را در غرب اردوگاه النصیرات هدف قرار داد و به شهادت رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.