یکشنبه، ۱۶ فروردین ۹۴ - ۱۰:۱۸

به گزارش ميهن پست – تازه می توان فهمید چرا امیر قلعه نویی با وجود آنهمه بی اخلاقی و مصاحبه های عجیب کرار…

به گزارش ميهن پست – تازه می توان فهمید چرا امیر قلعه نویی با وجود آنهمه بی اخلاقی و مصاحبه های عجیب کرار راضی به کنار گذاشتن این بازیکن عراقی از استقلال نشد چرا که او در این سه دیدار دو سوم امتیازها را از دست داده و عملا از کورس قهرمانی دور افتاده است.

استقلال بدون کرار که در سه دیدار محروم بود تنها سه امتیاز مقابل نفت مسجد سلیمان را به دست آورد و شش امتیاز را از دست داده است.

صرف نظر از گلزنی شریفات با پیراهن فولاد به استقلال که او را از نظر آماری در میان گلزنان مشترک که به هر دو تیم با پیراهن رقیب گل زده است قرار می داد یک آمار دیگر هم برای استقلال باقی ماند و آن این بود که استقلال بدون کرار در سومین دیدار خود نیز نتوانست امتیازی کسب کند به این ترتیب  استقلال بدون کرار در سه بازی اخیر خود تنها توانست نفت مسجد سلیمان در تهران را شکست دهد و در هر دو دیدار بعدی بدون کرار صفر امتیاز به دست آورد.

اینکه استقلال بدون کرار در سه دیدار تنها سه امتیاز کسب کند نشان از تاثیر گذاری این بازیکن در این تیم دارد و وابستگی شدید استقلال به این بازیکن بی انضباط!

تازه می توان فهمید چرا امیر قلعه نویی با وجود آنهمه بی اخلاقی و مصاحبه های عجیب کرار راضی به کنار گذاشتن این بازیکن عراقی از استقلال نشد چرا که او در این سه دیدار دو سوم امتیازها را از دست داده و عملا از کورس قهرمانی دور افتاده است.

درواقع باید گفت استقلال خوش شانس بود که احمدزاده رئیس کمیته انضباطی با وجود آنکه کرار جاسم را به آن کمیته دعوت کرده بود و این عراقی اصلا در آن جلسه شرکت نکرد باز هم حکم جدیدی مبنی برمحرومیت برای او در نظر نگرفت وگرنه شاید باید استقلال را در انتهای فصل در میانه جدول مشاهده می کردیم.

این موضوع البته پیغام بد دیگری هم برای فوتبال ایران دارد و آن این است که در این فوتبال تعداد بازیکن پلی میکر آنقدر کم است که باشگاهها حتی با وجود بدترین بی انضباطی ها هم حاضر نیستند از این بازیکن عراقی چشم پوشی کنند هرچند یکی مثل کی روش آنقدر به تاکتیک‌های تیمی خود اعتقاد دارد که خیلی راحت حتی بهتر از کرار را هم کنار می گذارد.

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *