جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۰۷:۵۵

  روز دوم مسابقات مرحله نهايي انتخابي تيم هاي ملي کشتي آزاد و فرنگي از ساعت 9 صبح امروز (جمعه) در سالن شهيد…

  روز دوم مسابقات مرحله نهايي انتخابي تيم هاي ملي کشتي آزاد و فرنگي از ساعت 9 صبح امروز (جمعه) در سالن شهيد بابايي قزوين آغاز شده است.

* نتايج دور دوم اين رقابت ها به شرح زير است:

کشتي آزاد:

74 کيلوگرم:

مصطفي قياسي (لرستان) – ايمان محمديان (مازندران)، برنده (صفر بر 7 ضربه فني)

حامد رضايي (البرز) – عزت اله اکبري (مازندران)، برنده (صفر بر 5)

عليرضا قاسمي (تهران)، برنده – محمد مکتب دار (خراسان شمالي) (9 بر صفر)

مرتضي رضايي (مازندران) – رضا افضلي (کرمانشاه)، برنده (6 بر 6)

86 کيلوگرم:

عليرضا کريمي (البرز) – سعيد رياحي (گلستان)، برنده (9 بر 11)

مجتبي ضيايي (تهران)، برنده – جلال زمان (مازندران) (6 بر يک)

ميثم مصطفي جوکار (همدان)، برنده – احسان لشگري (قزوين) (6 بر 3)

محمدجواد ابراهيمي (مازندران)، برنده – مسعود مددي (البرز) (6 بر 2)

محمدحسين محمديان (مازندران)، برنده – احسان اميني (کرمانشاه) (اميني حاضر نشد)

غلامرضا سالاروند (مرکزي) – استراحت

97 کيلوگرم:

رضا يزداني (مازندران)، برنده – جمال ميرزايي (همدان) (5 بر صفر)

سينا غني زاده (مازندران) – عباس طحان (مازندران)، برنده (يک بر 6)

امير محمدي (خراسان شمالي)، برنده – سيدمحسن ابراهيمي (مازندران) (4 بر صفر)

حامد طالبي زرين کمر (مازندران)، برنده – سعيد اميري (کرمانشاه) (5 بر 3)

125 کيلوگرم:

سعيد زريني (تهران) – عبداله قمي (مازندران)، برنده (2 بر 7)

پرويز هادي (آذربايجان شرقي)، برنده – جابر صادق زاده (مازندران) (5بر صفر)

سيدرضا موسوي (مازندران)، برنده – پوريا رحماني (فارس) (6 بر 4)

کميل قاسمي (مازندران)، برنده – سيد احمد رسولي (گلستان) (4بر يک)

محمدرضا آذرشکيب (البرز) – جعفر شمس ناتري (مازندران)، برنده (يک بر 5)

کشتي فرنگي:

59 کيلوگرم:

محمد فقيري (تهران) – شيرزاد بهشتي طلا (تهران)، برنده (5 بر 5)

فرشاد عيسوند (خوزستان) – مصيب اکبري (تهران)، برنده (5 بر 10)

ايمان داودي (فارس)، برنده – محمد نوربخش (تهران) (6 بر صفر ضربه فني)

66 کيلوگرم:

وحيد ميرفتح اللهي (تهران) – اباذر نورزاده (البرز)، برنده (2 بر 6)

سامان عبدولي (خوزستان)، برنده – محسن حاجي پور (مازندران) (حاجي پور حاضر نشد)

امين سوري (خوزستان) – استراحت

71 کيلوگرم:

اميد نوروزي (فارس)، برنده – برومند اصلان (لرستان) (3 بر صفر)

محمد جعفر توسلي (فارس) – افشين بيابانگرد (تهران)، برنده (3 بر 7)

75 کيلوگرم:

مرتضي حيدري (چهار محال و بختياري) – پيام بويري (خوزستان)، برنده (صفر بر 8)

يوسف اخباري (تهران)، برنده – فرشاد رستمي کيا (خوزستان) (9 بر 2)

سعيد عبدولي (خوزستان)، برنده – هادي عليزاده پورنيا (قم) (9 بر صفر)

وحيد بابايي جعفري (خوزستان) – استراحت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.