نتايج کامل مرحله نخست ليگ دووميداني

 مرحله اول ليگ دووميداني ايران با کسب دو ورودي بازي‌هاي آسيايي به پايان رسيد. اين مرحله از ليگ دووميداني در شرايطي برگزار شد که حضور نداشتن اردلان صميمي، سجاد مرادي و محمد ارزنده در ماده‌هاي تخصصي خود قابل توجه بود. از سويي ديگر برخي از ملي‌پوشان دووميداني هم به دليل قرارداد نداشتن با باشگاه‌ خاصي، در قالب تيم آزاد در اين رقابت‌ها شرکت کردند تا شانس کسب ورودي بازي‌هاي آسيايي را داشته باشند. از جمله اين افراد امير مرادي و محسن رباني ملي‌پوشاني بودند که در قالب تيم آزاد به ميدان رفتند.

اما در اين دوره از رقابت‌ها، حضور امين نيکفر در قالب تيم خوزستان هم قابل توجه بود. همچنين احسان حدادي نيز در حاشيه اين رقابت‌ها براي تشويق امين نيکفر حضور داشت و حتي گاهي نکاتي را به اين ملي‌پوش پرتاب وزنه ايران گوشزد مي‌کرد. نيکفر از 5 پرتاب خود تنها يک پرتاب صحيح داشت اما با همان پرتاب توانست ورودي بازي‌هاي آسيايي را کسب کند. همچنين رضا قاسمي نيز که هدفش از حضور در اين رقابت‌ها، کسب ورودي بازي‌هاي آسيايي بود نتوانست اين رکورد را به دست آورد. کيوان قنبرزاده از تيم نفت تهران هم با ثبت رکورد 2 متر و 22 سانتي‌متر ديگر ورزشکاري بود که سهميه بازيهاي آسيايي گرفت.

به گزارش ايسنا، در زمان برگزاري اين رقابت‌ها ناهماهنگي‌هايي هم وجود داشت که مي‌توان به ديرکرد در برداشتن تجهيزات استارت از روي پيست تارتان اشاره کرد.

افشين داوري رييس فدراسيون دووميداني اين رقابت‌ها را از نزديک مشاهده کرد. در پايان اين مرحله از اين رقابت‌ها نفت تهران با 319.5 امتياز صدرنشين شد، موسسه افضل توس با فاصله‌اي فاحش و کسب امتياز 158 در رده دوم قرار گرفت و سبکسازان شرق هم با 95.5 امتياز رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

نتايج کامل مرحله اول ليگ برتر دووميداني به شرح زير است:

100 متر

1- رضا قاسمي، نفت تهران، 10 ثانيه و 31 صدم ثانيه

2- حسن تفتيان، موسسه افضل توس، 10 ثانيه و 38 صدم ثانيه

3- محمدحسين ابارقي، نفت تهران، 10 ثانيه و 52 صدم ثانيه

200 متر

1- رضا قاسمي، نفت تهران، 21 ثانيه و 2 صدم ثانيه

2- محمدحسين ابارقي، نفت تهران، 21 ثانيه و 3 صدم ثانيه

3- حسن تفتيان، موسسه افضل توس، 21 ثانيه و 21 صدم ثانيه

400 متر

1- مهدي زماني، نفت تهران، 46 ثانيه و 16 صدم ثانيه

2- سجاد هاشمي، شهرداري تبريز، 46 ثانيه و 74 صدم ثانيه

3- مهدي رحيمي، خليج فارس بوشهر، 47 ثانيه و 37 صدم ثانيه

800 متر

1- امير مرادي، آزاد، يک دقيقه و 49 ثانيه و 85 صدم ثانيه

2- محسن نيادوست، نفت تهران، يک دقيقه و 50 ثانيه و 39 صدم ثانيه

3- مصطفي ابراهيمي، موسسه افضل توس، يک دقيقه و 51 ثانيه و 8 صدم ثانيه

1500 متر

1- مسلم نيادوست، نفت تهران، 3 دقيقه و 58 ثانيه و 51 صدم ثانيه

2- حسين کيهاني، نفت تهران، 3 دقيقه و 58 ثانيه و 97 صدم ثانيه

3- علي فهيمي، بنيان بتن پيشرو لرستان، 3 دقيقه و 59 ثانيه و 56 صدم ثانيه

110 با مانع

1- احمدرضا خنفري، نفت تهران، 14 ثانيه و 57 صدم ثانيه

2- احمدرضا مرداني، سبکسازان شرق، 14 ثانيه و 68 صدم ثانيه

3- محمدامين برزي، خليج فارس، 14 ثانيه و 71 صدم ثانيه

400 متر مانع

1- احمدرضا خنفري، نفت تهران، 53 ثانيه و 15 صدم ثانيه

2- احمدرضا مرداني، سبکسازان شرق، 53 ثانيه و 54 صدم ثانيه

3- عباس نيکباف، بنيان بتن پيشرو، 53 ثانيه و 60 صدم ثانيه

3000 متر بامانع

1- حسين کيهاني، نفت تهران، 9 دقيقه و يک ثانيه و 57 صدم ثانيه

2- بهزاد مصطفوي، موسسه افضل توس، 9 دقيقه و 21 ثانيه و 33 صدم ثانيه

3- احمد فرود، نفت تهران، 9 دقيقه و 23 ثانيه و 40 صدم ثانيه

پرتاب وزنه

1- امين نيکفر، هيات خوزستان، 19 متر و 51 سانتي‌متر

2- عليرضا مهرصفوتي، نفت تهران، 18 متر و 62 سانتي‌متر

3- علي ثمري، سبکسازان شرق، 17 متر و 53 سانتي‌متر

پرتاب ديسک

1- بهنام شيري، شهرداري تبريز، 56 متر و 70 سانتي‌متر

2- سجاد پيرآيقرچمن، شهرداري تبريز، 51 متر و 93 سانتي‌متر

3- کميل ابراهيم‌پور، هيات گلستان، 45 متر و 25 سانتي‌متر

پرتاب چکش

1- رضا مقدم، نفت تهران، 68 متر و 60 سانتي‌متر

2- پژمان قلعه‌نويي، هيات گلستان، 67 متر و 25 سانتي‌متر

3- مهدي احمدي، هيات گلستان، 62 متر و 43 سانتي‌متر

100 * 4 متر امدادي

1- نفت تهران، 39 ثانيه و 96 صدم ثانيه

2- موسسه افضل توس، 42 ثانيه و 14 صدم ثانيه

3- هيات قزوين، 43 ثانيه و 3 صدم ثانيه

پرتاب نيزه

1- ايوب آرخي، نفت تهران، 72 متر و 14 سانتي‌متر

2- اميد تاجي، موسسه افضل توس، 68 متر و 88 سانتي‌متر

3- صادق خادمي، سبکسازان شرق، 68 متر و 24 سانتي‌متر

پرش با نيزه

1- محمدحسين ابارقي، آزاد، 5 متر و 20 سانتي‌متر

2- محمد بياتي، خليج فارس بوشهر، 4 متر و 60 سانتي‌متر

3- محمد بني‌آدم، خليج فارس بوشهر، 4 متر و 40 سانتي‌متر

پرش ارتفاع

1- کيوان قنبرزاده، نفت تهران، 2 متر و 22 سانتي‌متر

2- محمدرضا وظيفه‌دوست، موسسه افضل توس، 2 متر و 18 سانتي‌متر

3- امير حسين‌زاده رهبر، نفت تهران، 2 متر

پرش طول

1- سبحان طاهرخاني، هيات رزمي، 7 متر و 82 سانتي‌متر

2- ميلاد دريساوي، نفت تهران، 7 متر و 69 سانتي‌متر

3- مصيب ناصري، خليج فارس بوشهر، 7 متر و 37 سانتي‌متر

پرش سه گام

1- ميلاد دريساوي، نفت تهران، 15 متر و 99 سانتي‌متر

2- سعيد خدري، خليج فارس بوشهر، 14 متر و 83 سانتي‌متر

3- حميد قرنجيک، هيات گلستان، 14 متر و 78 سانتي‌متر

5000 متر

1- محمدرضا ابوترابي، نفت تهران، 15 دقيقه و 5 ثانيه و 45 صدم ثانيه

2- محمدجواد صيادي، موسسه افضل توس، 15 دقيقه و 6 ثانيه و 61 صدم ثانيه

3- پژمان کرزهي، موسسه افضل توس، 15 دقيقه و 12 ثانيه و 66 صدم ثانيه

10 هزار متر

1- محمدرضا ابوترابي، نفت تهران، 33 دقيقه و 46 ثانيه و 13 صدم ثانيه

2- محمدجواد صيادي، افضل توس، 33 دقيقه و 46 ثانيه و 33 صدم ثانيه

3- پژمان کرزهي، موسسه افضل توس، 33 دقيقه و 55 ثانيه و 56 صدم ثانيه

20 کيلومتر پياده‌روي

1- حميدرضا زوراوند، نفت تهران، يک ساعت و 33 دقيقه و 39 ثانيه

2- وحيد سپاهي، افضل توس، يک ساعت و 41 دقيقه و 59 ثانيه

3- امير خيرگو، نفت تهران، يک ساعت و 46 دقيقه و 7 ثانيه

400 * 4 امدادي

1- نفت تهران، 3 دقيقه و 12 ثانيه و 90 صدم ثانيه

2- شهرداري تبريز، 3 دقيقه و 15 ثانيه و 24 صدم ثانيه

3- موسسه افضل توس، 3 دقيقه و 17 ثانيه و 73 صدم ثانيه

نيمه ماراتن

1- سيد مهدي شريفي، سبکسازان شرق، يک ساعت و 15 دقيقه و 18 ثانيه

2- حسن شيرقوي، شهرداري تبريز، يک ساعت و 15 دقيقه و 28 ثانيه

3- رضا عزيزيان، نفت تهران، يک ساعت و 15 دقيقه و 35 ثانيه

10 گانه

1- عبدالجليل توماج، نفت تهران، 6502 امتياز

2- رضا دودانگه، نفت تهران، 5581 امتياز

3- محمد احمدي، سبکسازان شرق، 5203 امتياز

امتيازات تيمي

1- نفت تهران، 319.5

2- موسسه افضل توس، 158

3- سبکسازان شرق، 95.5

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*