پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۳

به گزارش خبرگزاری مهر، روز نخست از مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی از صبح امروز (پنجشنبه) در سالن…

به گزارش خبرگزاری مهر، روز نخست از مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی از صبح امروز (پنجشنبه) در سالن شهید بابایی شهرستان قزوین در حال برگزاری است که نتایج دور اول این رقابت‌ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی
دور اول

80 کیلوگرم:
فرشاد علیزاده (تهران)، برنده – سیروان فقیه سلیمانی (کردستان) (7- 2)
یوسف قادریان (البرز) – حبیب الله اخلاقی (خوزستان)، برنده (2- 5)
میلاد خسروی (لرستان) استراحت

85 کیلوگرم:
حسین نوری (البرز) – مجتبی کریم فر (خوزستان)، برنده (4 – 5)
داود اخباری (تهران) – سامان عزیزی (کردستان)، برنده (1- 5)

98 کیلوگرم:
علی علیاری (تهران) – داود عابدین زاده (تهران)، برنده (صفر- 3)
مهدی زود آشنا (لرستان)، برنده – مجید علیاری (تهران) (8- 2)
سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان) – قاسم رضایی (مازندران)، برنده (صفر- 9)
مهدی علیاری (استراحت)

130 کیلوگرم:
بهنام مهدی زاده (تهران)، برنده – پارسا نظری (خوزستان) (3- صفر)
امیرحسین شربیانی (تهران)  – مهدی نوری (اردبیل)، برنده (صفر- 5 ضربه فنی)
امیر قاسمی منجزی (استراحت)

دور دوم

80 کیلوگرم:
سیروان فقیه سلیماین (کردستان) – میلاد خسروی (لرستان)
حبیب اله اخلاقی (خوزستان) – فرشاد علیزاده (تهران)

85 کیلوگرم:
سامان عزیزی (کردستان) – مجتبی کریم فر (تهران)
داود اخباری (تهران) – حسین نوری (البرز)

98 کیلوگرم:
داود عابدین زاده (تهران) – مهدی علیاری (تهران)
مجید علیاری (تهران) – علی علیاری (تهران)
قاسم رضایی (مازندران) – مهدی زود آشنا (لرستان)
سید مصطفی صالحی زاده (استراحت)

130 کیلوگرم:
پارسا نظری (خوزستان) – امیر قاسمی منجزی (خوزستان)
مهدی نوری (اردبیل) – بهنام مهدی زاده (تهران)
امیرحسین شربیانی (استراحت)

کشتی آزاد
دور اول

57 کیلوگرم:
امید جلالی بهار (البرز)، برنده – مظاهر شربتی (گلستان) (6- 4)
حسن رحیمی (تهران)، برنده – علی حاج آقا نیا (مازندران) (9- 2)
یاسر حیدرقلی نژاد (گلستان)، برنده – شهرود قاسم پور (آذربایجان شرقی) (13- 2)
وحید جلالی بهار (البرز) – یونس سرمستی (آذربایجان شرقی)، برنده (7- 15)

61 کیلوگرم:
همت کریمی زاد (مازندران)، برنده- دانیال حجتی (گلستان) (صفر- 6 ضربه فنی)
صائب تقی زاده (مازندران)- مسعود اسماعیل پور (مازندران)، برنده (صفر- 10)
عباس دباغی (مازندران)- بهنام احسان پور (مازندران)، برنده (2- 7)
حسن مرادقلی (استراحت)

65 کیلوگرم:
رضا عبدالله پور (مازندران) – علی اصغر جبلی (گلستان)، برنده (1- 11)
حامد رشیدی (کرمانشاه) – محمد یوسفی (مازندران)، برنده (4- 15)
محمد نادری (زنجان) – ابراهیم نصیری (مازندران)، برنده (2- 6)
میثم نصیری (استراحت)

70 کیلوگرم:
مسعود کمروند (مرکزی) – سبحان محمدزاده (مازندران)، برنده (7- 7)
سعید داداش پور (مازندران)، برنده – نیما الهی قادری (مازندران) (7- 5)
حمیدرضا زرین پیکر (تهران) – پیمان یاراحمدی (لرستان)، برنده (صفر- 4)
مرتضی گودرزی (مازندران) – ایمان رحمانی زاده (مازندران)، برنده (3- 9)
مصطفی حسین خانی (تهران)، برنده – حمیدرضا افضلی (کرمانشاه) (10 – صفر)
محمد مهدی یگانه جعفری (مازندران) – استراحت

دور دوم

57 کیلوگرم
علی حاج آقا نیا (مازندران) – مظاهر شربتی (گلستان)
حسن رحیمی (تهران) – امید جلالی بهار (البرز)
یونس سرمستی (آذربایجان شرقی) – شهرو قاسم پور (آذربایجان شرقی)
وحید جلالی بهار (البرز)- یاسر حیدرقلی نژاد (گلستان)

61 کیلوگرم:
حسن مرادقلی (تهران) دانیال حجتی (گلستان)
مسعود اسماعیل پور (مازندران)- همت کریمی زاد (مازندران)
بهنام احسان پور (مازندران) صائب تقی زاده (مازندران)

65 کیلوگرم:
علی اصغر جبلی (گلستان) – میثم نصیری (اردبیل)
محمد یوسفی (مازندران)- رضا عبداله پور (مازندران)
ابراهیم نصیری (مازندران)- حامد رشیدی (کرمانشاه)
محمد نادری (استراحت)

70 کیلوگرم:
سبحان محمدزاده (مازندران)- محمد مهدی یگانه (مازندران)
نیما الهی قادی (مازندران) – مسعود کمروند (مرکزی)
پیمان یاراحمدی (لرستان)- سعید داداش پور (مازنردان)
ایمان رحمانی زاده (مازندران) – حمیدرضا زرین پیکر (تهران)
حمیدرضا افضلی (کرمانشاه)- مرتضی گودرزی (مازندران)
مصطفی حسین خانی (تهران)- استراحت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.