جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۷:۳۲

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، روز پنحشنبه جلسه ای درباره وضعیت پیشکسوتان استقلال در این باشگاه برگزار شد که در آن مسئول…

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، روز پنحشنبه جلسه ای درباره وضعیت پیشکسوتان استقلال در این باشگاه برگزار شد که در آن مسئول کمیته پیشکسوتان ، علی چباری و نماینده هیأت مدیره باشگاه، سعید صادق پور حضور داشتند.

علی جباری بعد از جلسه درباره نتایج بدست آمده گفت:خوشبختانه جلسه مفیدی بود آقایان صادق پور و پورحیدری آمدند و نقطه نظرات ما را گوش دادند و قرار شد دوشنبه هفته آینده ساعت 6 بعدازظهر یک جلسه دیگر با حضور کل اعضای پیشکسوتان برگزار شود. آقای صادق پور تمایل زیادی دارند که پیشکسوتان دیده و مشکلات آنها رفع شود. ایشان قول همکاری دادند. یکی از این قول ها زمین تمرین مناسب بود و دیگری دیدار از پیشکسوتان و موارد دیگر، به نظرم در صورت عملی شدن این صحبت ها پیشکسوتان بسیار خوشحال خواهند شد.
 
در ادامه صادق پور درباره این جلسه افزود: افتخار دارم که در بین پیشکسوتان هستم. آنچه که در این جلسه گذشت تصویب برگزاری جلسات به صورت هفتگی و ماهیانه این کمیته با نماینده هیات مدیره باشگاه بود. ما امیدواریم که با درایت آقای جباری نیازهای پیشکسوتان را بررسی کنیم و به نتیجه برسانیم. نگاه اعضا هیت مدیره نسبت به آقای جباری مثبت است.

وی در ادامه بیان کرد: برای هیأت مدیره پیشکسوتان در اولویت هستند و برای اینکه به مصوبات این کمیته اهلیت بیشتری ببخشند بنده به نمایندگی از کل هیات مدیره در این کمیته حضور دارم. پیشکسوتان مایه افتخار و مباهات باشگاه استقلال هستند و هر کاری از من و همکارانم ساخته باشد قطعا انجام خواهیم داد. مطئن باشید روزهای خوبی را برای کمیته پیشکسوتان پیش بینی خواهیم کرد و هوایی پر اکسیژن به سمت این کمیته خواهد آمد.

در ادامه علی جباری و رضا صادق پور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه باید کرد تا حفظ ارزشها و حرمت پیشکسوتان رعایت شود،هر دو یک پاسخ دادند:احترام و تکریم پیشکسوت از وظایف باشگاه است و باید از تیم های پایه این فرهنگ نهادینه شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.