نتیجه جلسه نمایندگان هیات مدیره و رئیس کمیته پیشکسوتان استقلال

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، روز پنحشنبه جلسه ای درباره وضعیت پیشکسوتان استقلال در این باشگاه برگزار شد که در آن مسئول کمیته پیشکسوتان ، علی چباری و نماینده هیأت مدیره باشگاه، سعید صادق پور حضور داشتند.

علی جباری بعد از جلسه درباره نتایج بدست آمده گفت:خوشبختانه جلسه مفیدی بود آقایان صادق پور و پورحیدری آمدند و نقطه نظرات ما را گوش دادند و قرار شد دوشنبه هفته آینده ساعت 6 بعدازظهر یک جلسه دیگر با حضور کل اعضای پیشکسوتان برگزار شود. آقای صادق پور تمایل زیادی دارند که پیشکسوتان دیده و مشکلات آنها رفع شود. ایشان قول همکاری دادند. یکی از این قول ها زمین تمرین مناسب بود و دیگری دیدار از پیشکسوتان و موارد دیگر، به نظرم در صورت عملی شدن این صحبت ها پیشکسوتان بسیار خوشحال خواهند شد.
 
در ادامه صادق پور درباره این جلسه افزود: افتخار دارم که در بین پیشکسوتان هستم. آنچه که در این جلسه گذشت تصویب برگزاری جلسات به صورت هفتگی و ماهیانه این کمیته با نماینده هیات مدیره باشگاه بود. ما امیدواریم که با درایت آقای جباری نیازهای پیشکسوتان را بررسی کنیم و به نتیجه برسانیم. نگاه اعضا هیت مدیره نسبت به آقای جباری مثبت است.

وی در ادامه بیان کرد: برای هیأت مدیره پیشکسوتان در اولویت هستند و برای اینکه به مصوبات این کمیته اهلیت بیشتری ببخشند بنده به نمایندگی از کل هیات مدیره در این کمیته حضور دارم. پیشکسوتان مایه افتخار و مباهات باشگاه استقلال هستند و هر کاری از من و همکارانم ساخته باشد قطعا انجام خواهیم داد. مطئن باشید روزهای خوبی را برای کمیته پیشکسوتان پیش بینی خواهیم کرد و هوایی پر اکسیژن به سمت این کمیته خواهد آمد.

در ادامه علی جباری و رضا صادق پور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه باید کرد تا حفظ ارزشها و حرمت پیشکسوتان رعایت شود،هر دو یک پاسخ دادند:احترام و تکریم پیشکسوت از وظایف باشگاه است و باید از تیم های پایه این فرهنگ نهادینه شود.

انتهای پیام/

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*