پنجشنبه، ۱۳ شهریور ۹۳ - ۰۳:۰۳

‌معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نجات 43 سرنشین یک شناور مسافری سانحه دیده در آب‌های ساحلی جزیره هرمز…

‌معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نجات 43 سرنشین یک شناور مسافری سانحه دیده در آب‌های ساحلی جزیره هرمز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خلیج فارس، مهدی نوفرستی در خصوص جزییات این سانحه گفت: شناور کیش ناز در فاصله یک مایلی جزیره هرمز به علت نقص فنی موتور، دچار آبگرفتگی شد.

وی مسیر حرکت این شناور را از بندرگاه جزیره هرمز به مقصد بندرشهید حقانی بندرعباس اعلام کرد و افزود: مرکز جستجو و نجات دریایی پس از دریافت پیام اضطرار، شناورهای ناجی 12 و 15 و همچنین شناور مسافری جمشید را اعزام کرد.

به گفته معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، پس از انجام اقدامات لازم، مسافرین به شناور جمشید منتقل شدند و شناور سانحه دیده نیز به سمت بندر هرمز یدک شد.

نوفرستی با اشاره به اینکه امدادرسانی به سانحه دیدگان در کمتر از 10دقیقه و رفع نشتی شناور نیز در کمتر از 2 ساعت به پایان رسید، افزود: در حال حاضر، هر 43 نفر سرنشین این شناور در صحت و سلامت کامل به سر می‌برند.

وی خاطرنشان کرد: شناور کیش ناز تا رفع کامل بازدیدهای زیرآبی، خارج از سرویس است.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *