سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۳

غلامحسین شافعی رییس اتاق بازرگانی ،صنایع و معادن ایران در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران با اشاره به جزییات چهل و یکمین…

غلامحسین شافعی رییس اتاق بازرگانی ،صنایع و معادن ایران در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران با اشاره به جزییات چهل و یکمین جلسه شورای گفتگو گفت:در این جلسه دو موضوع تشکیل صندوق حمایت ازبخش  دام و طیور و آبزیان وموضوع شهرک های صنعتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود :در بحث شهرک های صنعتی یکی از موضوعات مورد بررسی موضوع سیاست های تشویقی برای واگذاری در شهرک های صنعتی است که شورا با تشکیل کارگروهی متشکل از وزارت صنعت و معدن و تجارت و وزارت اقتصاد و دارایی و اتاق ایران موافقت کرد تا این کارگروه پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه دهند  و نحوه عملی کردن آن را بیان کنند.

رییس اتاق بازرگانی ،صنایع و معادن ایران تصریح کرد :البته موضوع فعال کردن هییت های داوری در شهرک های صنعتی نیز از موضوعات مطرح شده بود که مورد موافقت کلی شورا قرار گرفت.
 
شافعی با اشاره به ارائه یارانه به بخش تولید گفت:در بخش هدفمندسازی  باید سهم تولید با اولویت به این بخش برسد ،البته دولت نیز بر این امر واقف است ولی باید نحوه انتقال این سهم به تولید نیز هدفمند باشد تا اثر گزاری قابل قبول را داشته باشد.
 
وی با اشاره به میزان نیاز بخش تولیدبه منابع مالی گفت:مجموع نیاز های بخش تولید بیش از100 هزار میلیارد تومان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.