اپلیکیشن طراحی لباس
اپلیکیشن طراحی لباس گوگل

نخستین اپلیکیشن طراحی لباس توسط گوگل عرضه خواهد شد

گوگل اپلیکشن جدید خود را با همکاری شرکت lvyrevel جهت توسعه و پیاده سازی در زمینه  طراحی لباس برای کاربران خود آغاز نموده است . هدف از به کارگیری  اپلیکیشن طراحی لباس  ارزیابی ، شناسایی و ثبت فعالیت های روزانه کاربر است .  در ادامه با میهن پست همراه باشید .

اپلیکیشن طراحی لباس گوگل که coded couture نام دارد قادر است تمام فعالیت های روزانه  شخص را اعم از کار،  تفریح ، بازدید های روزانه ، خواب و هر فعالیت دیگری که کاربران در طول روز با آن سر و کار دارند را به صورت گزارشی دقیق و کد شده توسط قابلیت Snapshot ثبت نماید ، در نهایت به وسیله داده های جمع آوری شده اپلیکشن یک آنالیز از عملکرد و رفتار های کاربر حتی از شرایط آب و هوایی که کاربر در آن حضور دارد ، انجام خواهد داد که این داده ها منجر به طراحی یک لباس سفارشی و مخصوص کاربر مورد نظر می گردد سپس شخص می تواند آن را بصورت آنلاین سفارش داده و خریداری کند .

اپلیکیشن طراحی لباس

اپلیکیشن طراحی لباس coded couture در حال حاضر مراحل تست و آزمایش خود را بر روی چند کاربر پشت سر گذاشته است و البته انتظار می رود گوگل آن را تا اواخر امسال برای کاربران خود عرضه کند .

آنچه که از این اپلیکیشن  می توان انتظار داشت این است که بتواند لباسی را با دانستن هر آنچه که مد نظر کاربر است و با توجه به ویژگی ها و پارامتر های زیادی که معمولاً کشف آنها نیاز به جستجو و دقت زیادی دارد ، در کمترین زمان ممکن به کاربر ارائه دهد و خریدی رضایت بخش را با حداقل اشتباهات در خرید لباس ، به همراه داشته باشد.

نظر شما در مورد این اپلیکیشن طراحی لباس گوگل چیست ؟ به نظر شما تا اواخر سال ۲۰۱۷ گوگل می تواند با اپلیکیشن جدیدش جایگزینی برای سلیقه ما در انتخاب لباس باشد ؟

منبع : 9to5google

5 دیدگاه

  1. خیلی جالب بود. لباسی رو می تونی بپوشی که خودت طرحشو دادی

  2. من که مطمینم جایگزین خیاطی میشه

  3. بنظر من این اپلیکیشن تا پایان ۲۰۱۷ هم هنوز ناشناخته می مونه

  4. جایگزین نمیشه.میشه کل سلیقه ما.پرطرفدار.

  5. چون اولین اپلیکیشن هست یقینا بی عیب و ایراد نیست

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*