چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۹۳ - ۱۱:۴۴

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو این جشنواره باهدف معرفی رویکردهای نوین آگاهی بخشی و فرهنگ سازی، تبیین راهبردها…

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو این جشنواره باهدف معرفی رویکردهای نوین آگاهی بخشی و فرهنگ سازی، تبیین راهبردها ، کمک به درک و کاهش فاصله بین اهداف و واقعیت ها برگزار می شود .

برپایه این گزارش ، جشنواره یاد شده می تواند به رشد فرهنگ مدیریت مصرف در خانواده ها کمک کند، ضمن آنکه خانواده ها می توانند مدیریت مصرف را در جامعه پایه گذاری کنند.

در عین حال موضوع فرهنگ سازی مصرف، مقوله مهمی است که در مورد انرژی بایستی آن را مورد توجه قرار داد و تا زمانی که فرهنگ مدیریت مصرف در جامعه نهادینه نشود، حرکت مناسبی برای استفاده بهینه از انرژی در جامعه صورت نخواهد گرفت.

وزارت نیرو در گزارش خود افزوده است ، چنانچه بخواهیم فرهنگ مصرف بهینه آب و برق در خانوارهای ایرانی نهادینه شود، یکی از روش های مناسب آشنا سازی خانواده ها و به ویژه قشر نوجوان با فرآیند تولید آب و برق است .

قرار است ،پس از برگزاری جشنواره یادشده، با افراد صاحب نظر در امر صنعت آب و برق و یا خارج از صنعت گفت وگو شود و از انتقادهای سازنده،برای بهره گیری مناسب درجشنواره های آتی بهره گیری به عمل آید.

اقتصام**1559**1588

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *