دوشنبه، ۲۱ مهر ۹۳ - ۰۱:۴۱

به گزارش خبرنگار مهر، حمیده ماحوزی عصر یکشنبه در نشست با مدیران حوزه‌های مختلف ارشاد اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در…

به گزارش خبرنگار مهر، حمیده ماحوزی عصر یکشنبه در نشست با مدیران حوزه‌های مختلف ارشاد اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در عرصه اطلاع‌رسانی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و رسانه‌های متعددی در استان فعال هستند و افراد متعددی نیز در این رسانه ها مشغول به فعالیت هستند.

وی از برگزاری نخستین نشست مجمع عمومی خانه مطبوعات محلی استان بوشهر همزمان با سراسر کشور خبر داد و بیان داشت: این نشست 27 مهرماه در سالن اداره ارشاد برگزار خواهد شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اضافه کرد: انتخابات خانه مطبوعات استان طبق اساسنامه معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

وی ادامه داد: همه افرادی که واجد شرایط باشند و از فعالان مطبوعات، پایگاه‌های خبری و نمایندگی‌ها و سرپرستی‌های روزنامه‌های سراسری و خبرگزاری‌ها که در بخش تحریریه و در قالب شغل اصلی و مستمر فعالیت می‌کنند می‌توانند در خانه مطبوعات و یا هیئت مدیره عضو شوند.

ماحوزی افزود: افرادی که می‌خواهند در انتخابات خانه مطبوعات عضو شوند باید دارای حداقل مدرک دیپلم باشند و همچنین در حوزه فعالیت خانه مطبوعات اقامت داشته باشند.

وی در ارتباط با وضعیت بیمه‌ای این افراد نیز گفت: افرادی که در انتخابات شرکت می‌کنند باید حداقل یک سال سابقه اشتغال اصلی و مستمر بیمه‌ای در یکی از نشریات چاپی یا الکترونیک و روزنامه‌های سراسری و خبرگزاری‌ها داشته باشند.بوشهر – خبرگزاری مهر: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: نخستین نشست مجمع عمومی خانه مطبوعات محلی استان بوشهر برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *