پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۴۹

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرپرست فرمانداری وِیژه آبادان در این آیین گفت: خلیح همیشه فارس بخشی از تاریخ ایران است و از سال…

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرپرست فرمانداری وِیژه آبادان در این آیین گفت: خلیح همیشه فارس بخشی از تاریخ ایران است و از سال های دور به نام ایران متصل بوده است.

ˈ عزیزاله شهبازی ˈ افزود: ملت سرفراز ایران اسلامی همیشه حافظ خلیج زیبای فارس خواهند بود.

سرپرست فرمانداری ویژه آبادان در مورد نمایشگاه عکس خلیج فارس اظهار داشت: آثار فاخری در این نمایشگاه به نمایش درآمده است.

وی گفت: برپایی نمایشگاه های هنری موجب نشاط، بالندگی و رشد اجتماعی می شوند.

مدیر نمایشگاه عکس خلیج فارس نیز هدف از برپایی این نمایشگاه را حفظ و حراست از هویت، تاریخ، دارایی و سرمایه های ایران اسلامی دانست و افزود: جان های ارزنده ای فدای خلیج فارس شده است.

ˈ آرش آبخورˈ گفت: افزون بر 112 اثر هنری در این نمایشگاه توسط هنرمندان آبادان به نمایش گذاشته شده است.

وی افزود: این تصاویر جنبه های مختلف زیبایی طبیعت، حیات وحش، منبع انرژی جهانی، تاریخ خلیج فارس، صنعت دفاع مقدس، حفظ حماسه دفاع مقدس و روایت گری را به نمایش گذاشته شده اند.

مدیر نمایشگاه عکس خلیج فارس اظهار کرد: عکاسان آبادانی در این نمایشگاه تصاویر خلیج همیشه فارس از بندر خرمشهر تا تنگه هرمز را به تصویر کشیده اند.

وی افزود: این تصاویر از عکاسان آبادانی مانند آرش آبخور، آتوسا تقوی، مهدی صفری، مرتضی دهداری، علیرضا افتحاری، مصطفی سدیدی، سما سلیمانی، میثم گذاری، محمد امین انصاری، مهدی سیاهپور، علی باوی فر، ندا آلبوعبیش، محمد ناصری، مرضیه عبدالهی، فاطمه کردوانی، اکبر گذاری و مهدی بتی وان می باشند.

سرپرست فرمانداری ویژه آبادان و جمعی از مسوولان و هنرمندان آبادان در این آیین حضور داشتند.

نمایشگاه عکس خلیج فارس به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری و با همکاری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آبادان به مدت یک هفته برای بازدید عموم دایر است.ک/2

7279/7103

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.