شنبه، ۰۸ شهریور ۹۳ - ۰۳:۴۲

‌نخستین پرواز به مقصد مشهد از فرودگاه اراک انجام شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا) – منطقه مرکزی، عباس رجایی نماینده مردم…

‌نخستین پرواز به مقصد مشهد از فرودگاه اراک انجام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا) – منطقه مرکزی، عباس رجایی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح پروازهای فرودگاه اراک تصریح کرد: استمرار پروازهای فرودگاه در سال‌های اخیر فرازوفرودهای بسیاری داشته است.

وی افزود: بنا به وعده مسئولان مقرر شد مسیر تردد مسافران به فرودگاه نیز به صورت بلوار آماده شود که هنوز اقدامی در این خصوص به انجام نرسیده است.

به گزارش ایسنا، مهدی زندوکیلی معاون عمرانی استاندار مرکزی نیز عنوان کرد: استمرار پروازها در فرودگاه اراک مزیت‌های اقتصادی فراوانی برای استان به همراه خواهد داشت و با اطلاع‌رسانی درست و مناسب می‌توان افرادی که اهل سفر هستند، همچنین زمان و هزینه برایشان مهم است را از پروازهای این فرودگاه بهره‌مند کرده، همچنین استان‌های همجوار نیز می‌توانند از پروازهای فرودگاه اراک استفاده کنند.

سید محمدحسن مرتضوی مدیرعامل فرودگاه اراک نیز در مراسم افتتاح پروازهای این فرودگاه اظهار کرد: شنبه و سه‌شنبه هر هفته پروازهای این فرودگاه به مقصد کیش و مشهد انجام خواهد شد.

وی بهای بلیط سفر به مشهد را 360 هزار تومان و سفر به جزیره کیش را 370 هزار تومان عنوان کرد و افزود: برنامه بعدی پرواز این فرودگاه، راه‌اندازی سفر به عتبات عالیات است و در صورت تأمین روشنایی باند فرودگاه و تخصیص اعتبارات مورد نیاز، پرواز به مکه مکرمه نیز انجام خواهد شد.

مرتضوی استمرار پروازها را منوط به استقبال مسافران دانست و گفت: در صورت استقبال مسافران، آمادگی لازم برای برقرار کردن پروازهای دیگر وجود دارد.

به گزارش ایسنا، این پرواز از طریق هواپیمای poker 100 با ظرفیت 97 نفر به مقصد مشهد انجام گرفت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.