دوشنبه، ۱۹ خرداد ۹۳ - ۰۳:۳۳

به گزارش خبرگزاری مهر، به همت گروه حقوق پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با دعوت از رؤسای دانشکده‌های حقوق و مدیران گروه‌های علمی در…

به گزارش خبرگزاری مهر، به همت گروه حقوق پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با دعوت از رؤسای دانشکده‌های حقوق و مدیران گروه‌های علمی در رشته‌های مختلف حقوق و فقه و مبانی حقوق، اولين گردهمايي مسئولان و صاحب نظران اين رشته پنج شنبه 22 خردادماه در قم برگزار مي شود.

حجت الاسلام والمسلمين دكتر حسين جوان آراسته مديرگروه حقوق پژوهشگاه حوزه و دانشگاه ضمن بیان این خبر گفت: اين گردهمايي با هدف آشنایی بیشتر مسئولان با یکدیگر و نیز تبادل اطلاعات در حوزه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی برگزار مي شود.

وي همچنين افزود: اميدوارم در اين جلسه دبيرخانه اي تشكيل شود كه بتواند ضمن استمرار اين گردهماييها به افزايش تعاملات علمي ميان اعضاء كمك نمايد.

پرديس فارابي دانشگاه تهران، دانشگاه قم، دانشگاه مفيد، پژوهشگاه فرهنگ و انديشه اسلامي، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي، دانشگاه آزاد اسلامي واحد قم، دانشگاه پيام نور استان قم، جامعه المصطفي(ص) العالمية و مركز تحقيقات زن و خانواده و چند مركز علمي پژوهشي ديگر از جمله مراكزي هستند كه براي حضور در اولين گردهمايي از آنان دعوت به عمل آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.