چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۱:۰۸

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی شهرداری قزوین،ˈ مصطفی کاشی پزهاˈ افزود: از ابتدای اجرای فاز دوم قانون…

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی شهرداری قزوین،ˈ مصطفی کاشی پزهاˈ افزود: از ابتدای اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها تاکنون با وجود افزایش نرخ بنزین و دیگر حامل های انرژی، در نرخ کرایه تاکسی های زیر نظارت سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین هیچگونه افزایشی صورت نگرفته بود.

وی اظهارکرد: این افزایش قیمت سوخت و ثابت بودن نرخ کرایه تاکسی، موجب وارد آمدن ضرر و زیان به دارندگان وسایل نقلیه عمومی شده بود که طی نشستی با حضور نمایندگان تاکسیرانان و تاکسیداران، نماینده رانندگان خطوط درون شهری و برون شهری قزوین و نماینده مدیران شرکت های حمل و نقل درون شهری بار و مسافر پیشنهادات دریافت شد.

کاشی پزها خاطرنشان کرد: در این نشست، هماهنگی های لازم در خصوص مقدار و میانگین افزایش نرخ کرایه ها، مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پیشنهادات به هیات مدیره و شورای سازمان و پس از آن به صحن شورای اسلامی شهر قزوین ارجاع داده شد.

وی افزود: اعضای شورای اسلامی شهر قزوین پس از دریافت پیشنهادات مصوب سازمان تاکسیرانی قزوین در خصوص افزایش نرخ کرایه ها، بررسی های لازم را انجام داده و در نهایت نرخ جدید کرایه ها را به سازمان تاکسیرانی قزوین اعلام کرد.

چهار هزار و 988 تاکسی در قزوین به شهروندان خدمات ارایه می کنند.

کاشی پزها گفت: امیدواریم اعمال نرخ های جدید موجب رضایت رانندگان، مسافران و افزایش بهبود کیفیت حمل و نقل درون شهری شود.

7389/ 614

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.