جمعه، ۱۰ اردیبهشت ۹۵ - ۱۲:۵۱
نرم‌افزار کیبورد قابل استفاده با یک دست برای گوشی‌های آیفون

نرم‌افزار کیبورد قابل استفاده با یک دست برای گوشی‌های آیفون در حالی توسط مایکروسافت ارائه شد که این طرح کیبورد جدید شبیه به…

نرم‌افزار کیبورد قابل استفاده با یک دست برای گوشی‌های آیفون در حالی توسط مایکروسافت ارائه شد که این طرح کیبورد جدید شبیه به یک کمان است که دسترسی تمام حروف را برای انگشت شصت مهیا می‌سازد. این قابلیت جدید در کنار بهینه‌سازی ویژگی پیش‌بینی و اصلاح سریع، سرعت تایپ کاربران را نیز افزایش می‌دهد. با میهن پست همراه شوید.

در این میان کمپانی مایکروسافت نخستین شرکتی است که اولین نرم‌افزار کیبورد قابل استفاده با یک دست برای گوشی‌های آیفون را تولید و برای استفاده کاربران معرفی کرد است.

جالب است بدانید که کیبورد جدید شرکت مایکروسافت را می‌توان تنها با یک دست به کار گرفت تا در کنار قابلیت پیش‌بینی سریع آن سرعت عمل کاربران افزایش یابد.

کیبورد جدید شرکت مایکروسافت برای گوشی‌های هوشمند شرکت اپل برنامه‌نویسی شده است و با معرفی آن مشکلات کاربران اپل که هر روز با افزایش سایز گوشی‌های این شرکت مواجه می‌شوند برطرف خواهد شد.

مسئول بخش مدیریت نرم‌افزار شرکت مایکروسافت عنوان کرد: با توجه به محدودیت‌های کیبورد رایج مثل نیاز به استفاده از هر دو دست، سرعت پایین، طراحی قدیمی و شخصی‌سازی‌های اندک، اکنون شرکت مایکروسافت نسخه سریع و قابل شخصی‌سازی و با قابلیت استفاده با تنها یک دست را تولید کرده و این کیبورد جدید کاملا هوشمند است و شیوه تایپ کردن کاربر را یاد گرفته و به سرعت هماهنگ می‌شود.

شرکت مایکروسافت اعلام کرد: نسخه اولیه کیبورد جدید برای گوشی‌های هوشمند ساخته شده است و نسخه قابل استفاده در سیستم‌های دسکتاپ و برای ویندوز ۱۰ به زودی عرضه خواهد شد.

منبع: dailymail

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *