سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۳:۵۳

سامان نريمان‌جهان در مورد حضورش در باشگاه تراکتورسازي گفت: جا دارد از همه افرادي که برايم در گسترش فولاد زحمت کشيدند تشکر کنم….

سامان نريمان‌جهان در مورد حضورش در باشگاه تراکتورسازي گفت: جا دارد از همه افرادي که برايم در گسترش فولاد زحمت کشيدند تشکر کنم. با اين تيم به ليگ برتر آمديم و به جايگاه خوبي رسيديم که اين اتفاق بسيار شيرين بود. خوشحالم تراکتورسازي را انتخاب کردم و اين مسئله براي هر بازيکني افتخار است تا با حضور در يک تيم پرهوادار بتواند براي رسيدن به موفقيت تلاش کند. اميدوارم با کمک هواداران تلاش کنيم وتراکتورسازي را به جايگاه خوبي برسانيم.

به نقل از فارس، وي افزود: درست است که تراکتورسازي فرق زيادي با گسترش فولاد دارد و حاشيه‌هاي اين تيم بيشتر است اما اين تيم هم تبريزي است و اصليت من هم بناب است. پيش از اين هم يک سال سابقه حضور در تيم اميد و يک سال سابقه حضور در تيم بزرگسالان تراکتورسازي را داشتم.

بازيکن تراکتورسازي در مورد اينکه با رسول خطيبي در گسترش فولاد کار کرده و آيا فکر مي‌کند او بتواند در تراکتورسازي موفق شود خاطرنشان کرد: به جز گسترش فولاد در ماشين‌سازي هم با خطيبي کار کردم فوتبال من توسط اين مربي کشف شد و به نظر من بهترين انتخاب براي تراکتورسازي صورت گرفت. خطيبي مربي بزرگي است که استحقاق حضور در تراکتورسازي را داشت. او حتي مي‌تواند در سال‌هاي آينده به جايگاه بالاتر و هدايت تيم ملي دست پيدا کند.

نريمان‌جهان در پاسخ به اين سوال که آيا فکر مي‌کند تراکتورسازي بتواند جامي را به دست بياورد، گفت: اميدوارم اين اتفاق بيفتد بازيکنان تلاش مي‌کنند تا حداقل به يک جام برسند و بار ديگر اسيايي شويم. من دوست دارم اگر شرايط فراهم شد به خارج از کشور بروم و در تيم‌هاي عربي يا اروپايي بازي کنم. اميدوارم اين اتفاق بيفتد. قراردادم با تراکتورسازي دو ساله است و دوران خدمت سربازي را در اين تيم پشت‌سر مي‌گذرانم.

وي در پايان گفت: از همه افرادي که برايم درگسترش فولاد و کل فوتبال زحمت کشيدند تشکر مي‌کنم. از هواداران مي‌خواهم در بازگشت دوباره‌ام به تراکتورسازي از من حمايت کنند تا با ارايه بازي‌هاي خوب درصدي نقش داشته باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.