جمعه، ۲۵ فروردین ۹۶ - ۰۲:۱۸
نسخه جدید گوگل ارث

نسخه جدید گوگل ارث در حالی هجدهم آوریل سال جاری میلادی معرفی خواهد شد که گول به تازکی برای معرفی نسخه ۲۰۱۷ این…

نسخه جدید گوگل ارث در حالی هجدهم آوریل سال جاری میلادی معرفی خواهد شد که گول به تازکی برای معرفی نسخه ۲۰۱۷ این سرویس دعوتنامه این مراسم را برای دعوت شدگان ارسال کرده است. این در حالی است که در نسخه کنونی سرویس گوگل ارث ، می‌توانید سرویس دیگر این شرکت با نام Google Street Level را به خدمت بگیرید و در سرزمین‌های ناشناخته قدم بگذارید و با تصاویری ۳ بعدی، شهر‌های بزرگ دنیا را مشاهده کنید. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

بد نیست دانید که در قسمت Maps Gallery نسخه جدید گوگل ارث حتی امکان مشاهده زمین لرزه‌ها و هواپیما‌هایی که در همان زمان در حال پرواز هستند نیز وجود دارد. معرفی نسخه جدید گوگل ارث در نزدیکی «روز زمین» اتفاقی نیست. هر ساله در تاریخ ۲۲ آوریل روز زمین گرامی داشته می‌شود.

نسخه جدید گوگل ارث  در حالی رونمایی خواهد شد که در ماه نوامبر ۲۰۱۷ سرویس واقعیت مجازی از گوگل ارث معرفی شد که هم‌اکنون برای سرویس steam هدست واقعیت مجازی htc vive در دسترس است. استفاده کنندگان این هدست می‌توانند در خیابان شهر‌های مختلف بدون اینکه مبل راحتی خانه خود را ترک کنند، قدم بزنند! یا حتی از روی محل‌های مشهور زمین پرواز کنند و در مرتفع‌ترین نقاط زمین بایستند.[box type=”shadow” ]گوگل ارث برنامه‌ای است برای دریافت و مشاهده اطلاعات جغرافیایی جهان که توسط شرکت کی‌هول ساخته شده‌ که در آن زمان نقشه ۳ بعدی زمین نیز نامیده شد. نقشه‌های این برنامه با کنار هم قرار دادن تصاویر انتخاب‌ شده از تصاویر ماهواره‌ای و عکس‌برداری هوایی و سامانه اطلاعات مکانی ۳بعدیِ جهان به‌دست می‌آید. [/box]

نسخه جدید گوگل ارث

امروزه نیازهای روزانه زیادی توسط سرویس گوگل ارث برطرف می شود و در این میان نیز نسخه جدید گوگل ارث با بروزرسانی آن می تواند کمک بیشتری به استفاده کنندگان به این سرویس خاص گوگل کند.

با گوگل ارث و در فضای مجازی می‌ توان به همه جای زمین پرواز کرد و تصاویر ماهواره‌ای ، نقشه‌ها ، پستی‌و‌بلندی‌ها و ساختمان‌های سه‌بعدی، کهکشان‌های خارج از جوّ زمین و ژرفای اقیانوس‌ها را مشاهده نمود. از دیگر امکانات این برنامه، جستجوی هتل‌ها، رستوران‌ها و دیگر اماکن مختلف است. هنوز اما مشخص نیست که در نسخه جدید این سرویس قرار است چه ویژگی‌های جدیدی اضافه شوند.

[highlight]منبع[/highlight]    phonearena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *