پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۳

به دنبال اعلام شمار قربانیان حملات اخیر رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه شورای امنیت امروز (پنج شنبه) نشستی را به منظور مذاکره در…

به دنبال اعلام شمار قربانیان حملات اخیر رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه شورای امنیت امروز (پنج شنبه) نشستی را به منظور مذاکره در خصوص تحولات کنونی نوار غزه برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اینترنتی النشره، مقامات دیپلمات‌ اعلام کردند که شورای امنیت پس از آنکه مقامات عربی در سازمان ملل خواستار برگزاری نشستی به منظور مذاکره در خصوص تحولات کنونی در نوار غزه شدند نشستی را در این خصوص برگزار می‌کنند.

پیشتر صائب عریقات، رئیس گروه مذاکره کننده در سازمان آزادی بخش فلسطین تاکید کرده بود که فلسطینی‌ها خواستار برگزاری این نشست شده و در همین راستا تماس‌هایی را با مقامات عربی و بین‌المللی برقرار کرده و خواستار خاتمه دادن به تجاوزات اسرائیل علیه نوار غزه و وادار کردن این رژیم به پایبندی به تعهدات خود در خصوص آتش بس شدند.

وی معتقد است اقدامات دولت بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی جنگ علیه گروهی سیاسی نیست بلکه جنگ علیه صلح و گزینه تشکیل دو ملت بوده و هدف از آن نهادینه کردن کشوری واحد تحت عنوان اسرائیل است.

براساس این گزارش شمار قربانیان حملات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه روز چهارشنبه به 53 کشته و 465 زخمی رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.