شنبه، ۳۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۴۶

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، نشست کمیته تخصصی ستاد استانی توانمندسازی و ساماندهی…

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، نشست کمیته تخصصی ستاد استانی توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاههای غیر رسمی شهرهای ورامین، گلستان و شهریاردر محل سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی استان تهران که در دبیرخانه ستاد مذکور مستقر می باشد، برگزار شد.

این نشست با حضور دستگاه های عضو این ستاد، اعضای ستاد ملی توانمندسازی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران، کارگزاران مهندسین مشاور مربوطه تشکیل شد.

در این جلسه ضمن تشریح انتظارات، نحوه گردش کار و عملکردهای برنامه های در دست اجرا برای حاضرین، سطوح پنجگانه مطالعات هر یک از شهرها توسط مهندسان مشاور تهیه کننده برنامه ها تشریح شد و نظرات اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفته و صورت جلسات مربوطه تنظیم شد.

لازم به ذکر است که مصوبات کمیته تخصصی ستادهای استانی لازمه تشکیل و بررسی نهایی برنامه های ساماندهی و توانمندسازی سکونت گاه های غیر رسمی در ستاد استانی است که با تأیید بالاترین مقام مسئول دستگاه های عضو و استاندار محترم به عنوان رئیس این ستاد لازم الاجرا خواهد بود.

تهرام/1699/ 699

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.