جمعه، ۲۷ تیر ۹۳ - ۱۰:۵۹

ˈعلی اکبر کبیریˈ روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تشدید بازرسی ها و اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک…

ˈعلی اکبر کبیریˈ روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تشدید بازرسی ها و اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از جمله برنامه های این سازمان در کنترل بازار است و در حال حاضر بیش از 400 بازرس و ناظر افتخاری فرآیند نظارت و کنترل بازار را در استان برعهده دارند.

وی با درخواست همکاری از مردم و مسوولین در تنظیم و کنترل بازار و نظارت برقیمت ها خاطرنشان کرد: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از اول تیر ماه سال جاری به مرحله اجرا گذارده شده و نیازمند همیاری همه بخش های جامعه در کنترل و نظارت دقیق تر بربازار هستیم.

کبیری با اشاره به توزیع کالاهای مورد نیاز مردم اظهارکرد: گوشت قرمز، گوشت مرغ، برنج، شکر، زولبیا و بامیه، خرما و سبزیجات مشمول این طرح نظارتی می شوند.

وی با اشاره به آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و تداوم آن، گفت : در راستای این طرح، بازرسان در سراسر استان موظف شده اند بر عملکرد واحدهای صنفی در نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا ، فروش های فوق العاده و در سطح بازار نظارت داشته باشند.

این مسوول تاکید کرد: تحولات بازار با دقت رصد می شود و رعایت قیمت ها و سقف سود قانونی از سوی واحدهای صنفی الزامی است و با متخلفان به شدت برخورد خواهد شد.

کبیری ادامه داد: علاوه بر نظارت بازرسین اصناف و بازرسان این سازمان، ناظرین افتخاری و مردم نیز در این خصوص فعالند که در صورت مشاهده هرگونه تخلف با سامانه 124 تماس گرفته و گزارشات تخلف یا شکایات خود را مطرح می کنند .

7389/ 614

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.