سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۸

روزنامه رسالت: قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامي با تاكيد بر اينكه مرحوم عسكراولادي براي بازگرداندن آقايان موسوي و كروبي به دامان نظام تلاش كرده بود،…

روزنامه رسالت: قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامي با تاكيد بر اينكه مرحوم عسكراولادي براي بازگرداندن آقايان موسوي و كروبي به دامان نظام تلاش كرده بود، عنوان كرد: هر دوي آنها از اين فرصت براي طلب بخشش و عفو استفاده نكردند.

اسدالله بادامچيان در گفتگویی با تاكيد بر اينكه براي حفاظت از جان موسوي و كروبي نظام تصميم گرفته آنها تحت مراقبت باشند، بيان داشت: اعتقاد بنده بر اين است كه موسوي و كروبي كارگردانان فتنه هستند اما در دام سران اصلي يعني آمريكا، انگليس و صهيونيسم گرفتار شده و برهمين اساس بايد استغفار كنند.

اسدالله بادامچيان با اشاره به قتل‌هاي زنجيره اي كه در دوران اصلاحات رخ داد، عنوان كرد: اين واقعه تجربه‌اي بود تا نظام تصميم بگيرد از جان آقايان كروبي و موسوي در مقابل سوءقصدهايي كه براي آنها در خارج از مرزهاي كشور برنامه‌ر‌يزي شده است، جلوگيري كند تا مبادا قتل آنها به پاي حزب‌اللهي‌ها گذاشته شود.

وي ادامه داد: برخي اظهارنظرها قبل و بعد از فوت مرحوم عسكراولادي مبني بر پادرمياني و تلاش ايشان براي خلاصي از محدوديت آقايان موسوي و كروبي در محافل سياسي كشور وجود دارد و اين در حالي است كه مرحوم عسكراولادي از هر دوي آنها خواسته بود به دامان نظام برگردند و از اقدامات گذشته خود استغفار كنند.

قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامي با اشاره به اينكه اگر آقايان موسوي و كروبي در دادگاه محاكمه شوند، مطمئنا به جرايم مختلفي از جمله مباشرت در آشوب و بلوايي كه در سال 88 رخ داد محكوم خواهند شد، گفت: تاكيد مي‌كنم محدوديت‌هايي كه براي اين افراد تعيين شده براي حفاظت از جان آنها انجام شده است.

بادامچيان با توصيه به موسوي و كروبي از آنها خواست تا از فرصت توبه استفاده كنند و گفت: طبق قانون آنها مجرم هستند و جرايم سنگين و بزرگي مرتكب شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *