سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۱۱:۳۹

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با اشاره به اخباربرخی رسانه ها در مورد اعزام نمایندگانی از مجلس شورای اسلامی برای سفر به برزیل و…

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با اشاره به اخباربرخی رسانه ها در مورد اعزام نمایندگانی از مجلس شورای اسلامی برای سفر به برزیل و حضور در مسابقات جام جهانی گفت: هیات رئیسه مجلس تصمیمی برای اعزام نمایندگان به مسابقات جام جهانی نداشته و ندارد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهروز نعمتی امروز (سه شنبه 20 خرداد) در جمع خبرنگاران در خصوص نشست هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: روز گذشته اولین جلسه هیات رئیسه مجلس در سال سوم دوره نهم با حضور دکتر لاریجانی برگزار شد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه مذکور سخنگو و دبیر جلسات انتخاب شدند و موضوعات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و تحقیق و تفحص از شرکت ملی فولاد مورد بررسی قرار گرفت که براساس آن مقرر شد این تحقیق و تفحص ها به مدت سه ماه تمدید شود.

وی در پاسخ به سوالی در مورد سفریکی از نمایندگان مجلس به برزیل  که این روزها خبر ساز شده نیزافزود: اخباری که در رسانه ها در مورد تصمیم هیات رئیسه مجلس برای اعزام فردی به مسابقات جام جهانی برای نظارت یا بحث بررسی موضوع فساد در فوتبال مطرح شده صحت ندارد.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس تاکید کرد : کمیسیون اصل نود تصمیم گرفته بود که یکی از نمایندگان عضو این کمیسیون به برزیل اعزام شود و این موضوع توسط رئیس کمیته سفرها مورد تایید قرار گرفته بود ، اما این موضوع نه در هیات رئیسه مطرح شده بود و نه در این مورد تصمیمی وجود داشت.

وی یادآور شد: کمیسیون فرهنگی مجلس نیز روز یکشنبه با اعزام برخی نمایندگان به مسابقات جام جهانی فوتبال مخالفت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.