دوشنبه، ۱۲ خرداد ۹۳ - ۰۹:۲۱

جام جهاني 2014 برزيل 10 روز ديگر با ديدار ميزبان و کرواسي در ورزشگاه “کورينتيانس” شهر سائوپائولو آغاز مي‌شود. ژوزه مورينيو ، سرمربي…

جام جهاني 2014 برزيل 10 روز ديگر با ديدار ميزبان و کرواسي در ورزشگاه “کورينتيانس” شهر سائوپائولو آغاز مي‌شود.

ژوزه مورينيو ، سرمربي چلسي درباره پيش‌بيني خود از قهرمان جام جهاني گفت: به نظر من فرانسه مي‌تواند قهرماني در جام جهاني را کسب کند. چرا که بازيکنان‌شان در بهترين شرايط خود قرار دارند. آنها کيفيت و تجربه لازم براي کسب قهرماني در جام جهاني را دارند. علاوه بر اين ديديه دشان ، سرمربي آنها نيز تجربه زيادي به خاطر کار در رده باشگاهي دارد.

فرانسه در ترکيب خود براي جام جهاني بازيکناني همچون ، فرانک ريبري و کريم بنزما را در ترکيب خود دارد که بازيکنان شناخته شده‌اي هستند.

ژوزه مورينيو که در رئال مادريد مربي بنزما بود، درباره اين مهاجم مي‌گويد: بنزما مهاجم بسيار بزرگي است. ما هميشه از مهاجمان مرکزي توقع گلزني داريم، اما من فکر مي‌کنم بنزما کارش بيش از اين‌ها است. او نه تنها گلزني مي‌کند، بلکه براي ساير بازيکنان تيم نيز موقعيت ايجاد مي‌کند. او گل‌هاي مهمي را به ثمر رسانده است. بنزما مهاجم باهوشي است که مي‌تواند در پست‌هاي ديگر نيز بازي کند.

سرمربي چلسي در ادامه درباره دعوت نکردن سمير نصري به تيم ملي فرانسه از سوي ديديه دشان گفت: تنها دشان است که مي‌تواند دليل اين کارش را توضيح دهد. به نظرم نصري بازيکن با کيفيتي است. حتما دليلي بوده که دشان، نصري را به تيم ملي فرانسه دعوت نکرده است و اين به خود دشان بستگي دارد که دليل کارش را توضيح دهد، اما چيزي که هست اين که بايد هر طور شده به نظر مربي احترام گذاشت. من خودم مربي هستم و مي‌دانم دشان در چه شرايطي قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.