شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۳

به گزارش روزشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی این شرکت، نمایندگان و ممیزان شرکت SGS در روزهای گذشته با حضور در واحدهای…

به گزارش روزشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی این شرکت، نمایندگان و ممیزان شرکت SGS در روزهای گذشته با حضور در واحدهای مختلف شرکت عملکرد آن را از نظر تطابق با استانداردهای بین المللی ایزو مورد سنجش و ممیزی قرار دادند.

بر این اساس شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به عنوان قدیمی ترین و نخستین تولید کننده نفت و گاز خاورمیانه موفق شد گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 ویرایش 2008 ، سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001 ویرایش 2004 ، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001 ویرایش 2007 را کسب و تمدید کند.

سر ممیز تیم ممیزی شرکت SGS در نشست پایانی و تجدید این گواهینامه که ظهر شنبه برگزار شد گفت: دامنه کاربردی که با ادعای انطباق با استانداردهای این شرکت صورت گرفته در روزهای گذشته مورد تفحص و ممیزی قرار گرفت.

ˈنوید صدقیانیˈ با اعلام رضایت از فعالیت های شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت: نتیجه ممیزی ها نشان می دهد که تمام فعالیت های آن سازمان مطابق استانداردهای بین المللی بوده و براین اساس تمدید گواهینامه های سه گانه توصیه می شود.

شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان قدیمی ترین تولید کننده نفت و گاز کشور و خاورمیانه است که فعالیت تولیدی خود را در سال 1287و پس از به ثمر رسیدن چاه شماره یک خاورمیانه آغاز کرد.

شرکت مزبور یکی از پنج شرکت بهره برداری تابع شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است که در گستره ای به وسعت 27هزار کیلومتر مربع از ایذه در شمال خوزستان تا استان ایلام فعالیت می کند و از نظر حوزه عملیاتی بزرگترین شرکت بهره بردار محسوب می شود.

645/538

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.