جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۰

حسن رحیمی با شکست یونس سرمستی عنوان قهرمانی وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد و بهنام مهدیزاده با پیروزی برابر مهدی نوری عنوان قهرمانی…

حسن رحیمی با شکست یونس سرمستی عنوان قهرمانی وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد و بهنام مهدیزاده با پیروزی برابر مهدی نوری عنوان قهرمانی وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی را کسب کردند.

به گزارش ایرنا، رحیمی در دو مسابقه پایانی وزن 57 کیلوگرم ، به ترتیب بانتایج 6 بر 2 و 6 بر یک یونس سرمستی از آذربایجان شرقی را از پیش رو برداشت و عنوان قهرمانی این وزن را از آن خودکرد.

رحیمی دارنده مدال طلای پیکارهای کشتی قهرمانی سال 2013 بوداپست مجارستان است.

طبق قوانین جدید فدراسیون کشتی، کشتی گیران راه یافته به دیدار نهایی سه بار برابر یکدیگر روبه رو می شوند و هر کشتی گیری که دو بار به پیروزی برسد نفر اول انتخاب شده برای تیم ملی خواهد بود.

همچنین بهنام مهدیزاده در فینال وزن 130 کیلوگرم مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی با پیروزی برابر حریف خود عنوان قهرمانی این وزن را کسب کرد.

وی در دو مبارزه فینال برابر مهدی نوری به ترتیب با نتایج 2 بر صفر و 5 بر 3 به پیروزی رسید تا به عنوان نفر اول وزن 130 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی معرفی شود.

البته در این وزن مهدیزاده حریف سرسختی همچون بشیرباباجانزاده را پیش رو داشت که باباجانزاده به دلیل مصدومیت در این رقابتها حضور نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.