جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۳۴

خبرآنلاین: رادیو تهران به عنوان قدیمی ترین شبکه رادیویی این روزها در بستر احتضار افتاده و نفس های آخر را می کشد. در حالیکه…

خبرآنلاین: رادیو تهران به عنوان قدیمی ترین شبکه رادیویی این روزها در بستر احتضار افتاده و نفس های آخر را می کشد.

در حالیکه رادیو تهران با سالها فعالیت در قلب پایتخت به نوستالژی چندین نسل از شهروندان تهرانی تبدیل شده، شنیده ها حاکی از آن است که این رسانه در دور جدید فعالیت هایش با کوچ گسترده گویندگان ،گزارشگران و برنامه سازان با تجربه خود و ریزش شدید مخاطبان ، روزهای ناخوشایندی را سپری می کند.

به گزارش خبرنگار ما تعطیلی برنامه های پر مخاطبی مثل مکث 94 ، برنامه های شبانگاهی از جمله تهران در شب، برنامه های طنز اجتماعی و شاد مثل پنجشنبه صد در صد و حذف برنامه های سرگرمی همچنین برنامه های فرهنگی و هنری مثل نگارستان فرهنگ و هنر و تقلیل برنامه های ورزشی و همچنین برکناری کارشناسان و گویندگان شناخته شده این برنامه ها و در کمال ناباوری جایگزینی این برنامه ها با برنامه های مناسبتی در کنار تاخیرهای طولانی چند ماهه و بی سابقه در پرداخت حقوق عوامل و حذف حقوق ثابت برنامه سازان و گزارشگران با این توجیه که دریافت حقوق ثابت شرعی نیست! نیروهای این رسانه را وادار به کوچ اجباری از این رسانه کرده است و همین موضوع گویا ریزش مخاطبان این رادیو کهنسال را در پی داشته است.

بررسی های خبرنگار ما حاکی از آن است که به اعتراضات مکرر برنامه سازان و تهییه کنندگان و مدیران گروه رادیو تهران نسبت به عملکرد مدیریت این رسانه و تعطیلی برنامه های پرمخاطب این شبکه رادیویی و مشکلات مالی برنامه سازان آن تاکنون از سوی معاونت صدای رسانه ملی ترتیب اثر داده نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.