دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۵۱

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حمیدرضا قدیمی افزود: یکی از اولویت‎های اصلی پلیس در شهرستان ماه‌نشان، مبارزه بی‎امان با سوداگران مرگ در سال‌جاری…

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حمیدرضا قدیمی افزود: یکی از اولویت‎های اصلی پلیس در شهرستان ماه‌نشان، مبارزه بی‎امان با سوداگران مرگ در سال‌جاری خواهد بود و پلیس در این زمینه نیازمند مشارکت جدی همه اقشار مختلف جامعه است.

 وی ادامه داد: ریشه‎کنی این معضل خانمان‎ برانداز نیازمند عزم و اراده ملی است و پلیس به تنهایی قادر نخواهد بود در این زمینه موفق عمل کند.

فرمانده انتظامی شهرستان ماهنشان گفت: معضل اعتیاد به موادمخدر مسئله‎ای جهانی است که همه کشورها به نوعی درگیر با این پدیده هستند و هر یک با توجه به زیرساخت‏های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خود راه‎حل‎هایی را جهت مواجهه با این معضل برمی‎گزینند.

 سرهنگ قدیمی گفت: گزارش‌ها حاکی از آن است که دلایل عمده مرگ زودرس، بیماری‏های قلبی ـ عروقی، سرطان‎ها، تصادفات، خودکشی و قتل‌ها، سوء‌مصرف موادمخدر صنعتی است.

 وی، همچنین از دستگیری اعضای یک باند تهیه و توزیع موادمخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: با تلاش پلیس اعضای این باند شناسایی و دستگیر و بیش از یک کیلو و 890 گرم تریاک کشف و ضبط شد.

مرگ نوعروس 19 ساله بر اثر برق گرفتگی در خدابنده

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده گفت: نوعروسی 19 ساله در شهرستان خدابنده بر اثر برق گرفتگی جان خود را از دست داد.

سرهنگ بهرام خلیلی اظهار داشت: عروس 19 ساله در شهرستان خدابنده از توابع استان زنجان که حامله به فرزندی چهار ماهه بود در اثر برق گرفتگی جان باخت.

وی گفت: شب نوزدهم اردیبهشت ماه سال جاری ماموران انتظامی شهرستان خدابنده از یک مورد برق گرفتگی فردی در روستای خنداب مطلع و به محل مذکور اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده افزود: ماموران با حضور در محل دریافتند عروسی به نام«ف-ع» 19 ساله از روستای خنداب در اثر برق گرفتگی به درمانگاه شهر سجاس منتقل شده است.

سرهنگ خلیلی تاکید کرد: مصدوم که حامله به فرزندی چهار ماهه بود برای ادامه مداوا به بیمارستان امیرالمومنین منتقل و به علت شدت صدمات وارده جانش را از دست داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.