پنجشنبه، ۳۰ شهریور ۹۶ - ۰۹:۰۴
هایپررئالیسم

نقاشی‌های حیرت انگیز هایپررئالیسم با زغال و گرافیت توسط هنرمند جوان ایتالیایی آقای امانوئل دشرانیو کشیده شده است . شاید برای شما هم…

نقاشی‌های حیرت انگیز هایپررئالیسم با زغال و گرافیت توسط هنرمند جوان ایتالیایی آقای امانوئل دشرانیو کشیده شده است . شاید برای شما هم باور کردنی نباشد که بدانید این تصاویر همه نقاشی شده هستند . آنها بیشتر شبیه به عکس های پرتره می باشند برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست  همراه باشید .

باز هم هنرمندان آمده اند تا هنردوستان را در هنر نقاشی به سبک هایپررئالیسم شگفت زده کنند . این بار اما یک نقاش ایتالیایی به نام امانوئل دشرانیو چنین آثار خارق العاده را خلق کرده است .

امانوئل گفته که برای کشیدن هر کدام از این آثار چند صد ساعت وقت صرف کرده . او حتی گفته که برای تکمیل یکی از آثارش مجبور شده تا حدود ۷۸۰ ساعت زمان بگذارد .

امانوئل دشرانیو برای کشیدن این نقاشی ها از ترکیب زغال و گرافیت استفاده کرده او تاثیر نور و سایه را در آثارش بسیار پر اهمیت می داند . امانوئل همچنین اعلام کرده که نقاشی با این وسایل را از جیانلوکا کورونا نقاش معاصر ایتالیایی فرا گرفته و سپس آن را با سبک منحصر بفرد خود ترکیب کرده است .

هنر هایپررئالیسم یا فزون‌واقع‌نمایی دنیای واقعی و فیزیکی را جدی می‌گیرد، آن‌قدر که گاهی در نقاشی‌ها با دنیای واقعی‌تری روبه‌رو هستیم تا در واقعیت. هایپررئالیسم تلاش می‌کند واقعیت را تا آن‌جا که می‌تواند تحریف‌نشده منتقل کند.

در هایپررئالیسم از عکس استفاده می‌شود، به این ترتیب که از یک صحنه چندین عکس از یک زاویه می‌گیرند، سپس شروع می‌کنند به نقاشی آن صحنه، پس از چاپ عکس‌ها، از آن برای تصحیح خطوط نقاشی و اگر رنگی بودند برای تصحیح رنگ‌ها استفاده می‌کنند؛ البته برای دقت بیشتر با شطرنجی کردن عکس کارشان را پیش می‌برند.کانالتو هنرمند ایتالیایی و ریچارد استس را می‌توان از نقاشان بارز این سبک نام برد .

با هم در میهن پست تصاویری از نقاشی‌های حیرت انگیز هایپررئالیسم با زغال و گرافیت را مشاهده می کنیم.

11 دیدگاه برای “نقاشی‌های حیرت‌انگیز هایپررئالیسم با زغال و گرافیت”

 1. يگانه گفت:

  ٧٨٠ ساعت برای یک نقاشی بزاری یعنی عاشق کارت هستی

 2. هومن گفت:

  سبکش عالیه

 3. جواد زاده گفت:

  معرکه واسش کمه 👍👍👍

 4. رهام گفت:

  گل های رو سره اون خانوم واقعا طبیعی هستن

 5. هيلا گفت:

  تمام خطوط رعایت شدن 👍

 6. ازاده گفت:

  بی نظیرررررررره

 7. سوران گفت:

  من فکر کردم عکسه … محشره … دمش گرم

 8. سالاري گفت:

  لایک
  افرین👍

 9. ص.ب گفت:

  ریشای پیرمرده رو خیلی خوب کشیده

 10. بهمن گفت:

  خطوط چهره
  نور
  انعطاف بدنشون
  همه چیز خارق العاده اس

 11. عباس گفت:

  نونت حلالت 👍👏👏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.