یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۰

حمیدرضا محمد علی‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور یک متخصص روانکاوی کودکان در کنار تیم سه نفره کارشناسان بررسی…

حمیدرضا محمد علی‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور یک متخصص روانکاوی کودکان در کنار تیم سه نفره کارشناسان بررسی و انتخاب آثار ارسالی مخاطبان در برنامه «نقاشی نقاشی» اظهار کرد: هدف از این کار تغییر نگرش تکنیک‌محور به متدهای اندیشه‌محور در انتخاب آثار نقاشی ارسال شده توسط کودکان برای پخش از شبکه پویا است.

تهیه کننده مجموعه‌هایی چون «آقا اجازه؛ هولم نکن»، «جمعه به جمعه» و «خونه به خونه» افزود: در انتخاب نقاشی‌های ارسال شده توسط کودکان باید به دنبال کشف عناصر خلاقانه در نقاشی‌ها بود. این رویکرد سبب می‌شود تا در انتخاب آثار نقاشی به ویژگی‌های اخلاقی، تربیتی و محتوایی توجه کنیم.

علیزاده خاطرنشان کرد: برخورد محترمانه با آثار نقاشی و ایجاد رابطه دوسویه با مخاطب از طریق سوژه دادن برای ارسال نقاشی، نظیر توجه دادن کودکان به آداب و مناسک ماه رمضان در کنار بازتولید و نیز اطلاع رسانی درباره زمان پخش نقاشی‌ها به مخاطبان شبکه پویا از جمله تفاوت‌های قابل توجه در دوره جدید تولید برنامه «نقاشی نقاشی» است.

وی در پایان با قدردانی از مسئولان بخش‌های مختلف مرکز پویانمایی صبا و شبکه پویا بخش عمده‌ای از موفقیت تهیه کنندگان برنامه‌های کودک و نوجوان را مرهون حمایت‌های آنها دانست و از تلاش‌های حسین زارعی مدیر تامین مرکز پویانمایی صبا تشکر کرد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *