جمعه، ۰۲ آبان ۹۳ - ۰۱:۵۴

 محمد حویزاوی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص ورود هیات بلند پایه ای از شهرداری تهران به خرمشهر، اظهار کرد: یک هیات…

 محمد حویزاوی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص ورود هیات بلند پایه ای از شهرداری تهران به خرمشهر، اظهار کرد: یک هیات 16 نفره متشکل از کارشناسان و دکترای شهرسازی شهرداری تهران برای آسیب شناسی پروژه های عمرانی خرمشهر وارد این شهر شدند.

وی افزود: این هیات 16 نفره متشکل از مدیران ارشد شهرداری تهران، کارشناسان ارشد و دکترای شهرسازی هستند که به همراه مهندس یزدانی شهردار منطقه یک تهران به منظور آسیب شناسی و شناسایی نقاط ضعف شهرستان خرمشهر 25 مهرماه وارد این شهرستان شدند.

شهردار خرمشهر در خصوص جمع بندی اولویت ها و فعالیت های شهرداری تهران گفت: برنامه عمرانی خرد و کلان، زیبا سازی و منظره شهری، برنامه خدماتی و خدمات شهری، برنامه حمل و نقل و ترافیک شهری، برنامه فرهنگ و اجتماعی، برنامه آموزشی و ارتقاء کیفیت سازمانی، برنامه مطالعات و طراحی توسط سازمان فنی و مهندسی تهران و مشاوران از اولویت های اصلی برای پروژه های این شهرستان به شمار می روند.

حویزاوی گفت: همچنین قرار است مدیریت شهرداری تهران برای نظارت بر پروژه هایی که در این شهرستان اجرا می شود، مستقر شده و دکتر قالیباف شهردار تهران نیز قرار است هر سه هفته یک بار شخصا از پروژه های شهرستان خرمشهر بازدید میدانی داشته باشد.

وی بیان کرد: همچنین اولین مشارکت سرمایه گزاری به منظور احداث بازار بزرگ امام رضا (ع) خرمشهر برای ساماندهی دست فروشان در تاریخ 14 مهرماه با شرکت تیک سازان که بومی خرمشهر است، منعقد و ابلاغ شد و کلنگ این پروژه به زمین خورد و اکنون نیز این کارگاه در حال حاضر با شتاب در حال فعالیت است.در این پروژه 250 غرفه طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *