دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۹:۳۶

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی یوسفی بعد از ظهر دوشنبه در نشست شورای فرهنگی منطقه ویژه پارس اظهار داشت: مقام معظم رهبری تاکید…

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی یوسفی بعد از ظهر دوشنبه در نشست شورای فرهنگی منطقه ویژه پارس اظهار داشت: مقام معظم رهبری تاکید بسیار زیادی بر لزوم توسعه فرهنگی در نقاط مختلف کشور دارند و ما نیز اجرای طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی را به عنوان یک اولویت در دستور کار داریم.

وی اضافه کرد: امسال به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است که ما در قطب اقتصادی کشور وظیفه سنگینی در این زمینه داریم و باید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری حرکت کنیم.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با تاکید بر هدفمند ساختن برنامه های فرهنگی بر اساس اسناد بالادستی وزارت نفت، تصریح کرد: برنامه‌های فرهنگی منطقه ویژه پارس متناسب با شرایط منطقه اجرا می‌شود.

وی با اشاره به همزیستی برادرانه و تنوع قومیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف در ایران اسلامی، اضافه کرد: منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس میزبان خیل عظیم جمعیت متخصص کشور از فرهنگ ها و قومیت های مختلف است که برنامه‌های فرهنگی در راستای افزایش همگرایی و هم افزایی در منطقه اجرا می‌شود.

یوسفی با اشاره به هدف‌گذاری‌ها و برنامه‌های دشمنان در زمینه راه‌اندازی جنگ نرم بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد: فعالیت‌های فرهنگی نیازمند یک نقشه راه جامع فرهنگی است.

وی ادامه داد: سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در امر فرهنگ دارای یک نقش مهم برای هماهنگی در اجرای برنامه‌های فرهنگی است که برنامه‌های مختلف فرهنگی در قالب شورای فرهنگی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برنامه‌ریزی می شود.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اشاره به نزدیک شدن به ایام محرم، اذعان داشت: برنامه‌های مناسبی توسط این سازمان به منظور ایام محرم طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.